פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחה אכזרית: תפס את חברו במיטה עם אמא שלו (וידאו)

כששני גברים רבים ביניהם ידוע כי יש כלל ברזל אותו לעולם לא שוברים: לא מערבים הורים. באופן כללי, גברים לא אוהבים שגברים אחרים מזכירים בקונוטציות לא ראויות את האמהות שלהם. כל הנתונים היבשים הללו, כנראה כלל לא מעניינים את אמן המתיחות וכוכב היוטיוב רומן אטווד, שהחליט למתוח את חברו הטוב במתיחה אכזרית במיוחד, שרק במזל נגמרה בלי פצועים.

עוד באותו עניין: המתיחה שהשתבשה – סיפר לחברתו שהוא בוגד בה וזכה למתיחה נגדית אכזרית

ויטאלי, חברו של רומן, חזר הביתה בשעת לילה מאוחרת כשהוא מלווה בבחורה. רגע לפני שהתניעו השניים את העניינים ביניהם, נכנס ויטאלי לחדר השינה שלו, הדליק את האור ו נדהם לגלות את חברו הטוב רומן שוכב במיטה שלו בלבוש תחתון כשלצדו לא אחרת מאשר אמו של ויטאלי.


תחילה, היה בטוח ויטאלי כי מדובר במתיחה, אך השניים שיכנעו אותו שלא ושהם ממש מתנצלים. ויטאלי המופתע איבד לחלוטין את השליטה והחל לנסות להכות ולחנוק את רומן, בזמן שאמו מנסה להפריד בין השניים, כשבוא בעת, בת הזוג של ויטאלי עומדת בחזייה ומסתכלת מחוץ לחדר על המתרחש.

רק לאחר שחברים נוספים של השניים התפרצו לחדר מצויידים במצלמות ובצחוק מרושע, הבין ויטאלי שאכן מדובר במתיחה. אין ספק, מדובר במתיחה הארד קור שאולי חוצה את גבול הטעם הטוב, אבל בהחלט משעשעת בצורה מעוותת כלשהי. בכל אופן, טיפ המערכת: אל תנסו את זה בבית – זה יכול גם להיגמר אחרת.

מתיחה אכזרית 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...