המתיחה שהשתבשה: סיפר לחברתו שהוא בוגד בה וזכה למתיחה נגדית אכזרית במיוחד

לרגל יום השנה החמישי שלו עם בת הזוג שלו בריטני, החליט רומן אטווד, אחד מאנשי המתיחות הכי פופולארים ברשת ובעל ערוץ יוטיוב עם מליוני נרשמים וצפיות, למתוח את חברתו ולספר לה לעיני המצלמה הנסתרת, כי הוא בוגד בה.

בהתחלה הכל הלך על פי התכנון, אלא שאז פרט אחד קטן השתבש – חברתו של אטווד זיהתה את המצלמה שהתקין מבעוד מועד בחדר השינה שלהם והשיבה לבן הזוג שלה בגמולו, עם מתיחה נגדית אכזרית במיוחד.

רומן ביקש מבריטני שתשב לידו במיטה כי יש לו משהו חשוב להגיד לה והחל לספר לה כיצד לפני שלושה שבועות, בזמן ששהה בלוס אנג’לס, עשה את טעות חייו ושכב עם בחורה אחרת. כמובן, בריטני ה”מופתעת”,  החלה לבכות ולהתייפח בזמן שרומן מסנן כי הוא מצטער ולא יעשה זאת שוב, ואז הגיעה התפנית. במקום להשתולל מכעס, סיפרה לו בריטני באמנות כי גם היא בגדה בו. רומן ההמום חשב לרגע כי הוא לא שומע טוב, וביקש מבריטני לחזור על דבריה והאחרונה חזרה ואמרה שוב כי גם היא בגדה בו.


כמובן, זה גם היה הרגע בו הכל השתבש ואטווד המסכן לא האמין שזה קורה לו לעיני המצלמה. רק כמה שניות ארוכות לאחר מכן, כשנדמה שהוא הולך לאבד את זה, חשפה בפניו בריטני המתוקה את המתיחה הנגדית ואת העובדה שזיהתה את המצלמה מראש, ובכלל הייתה בטוחה שהוא הולך להציע לה נישואין. לכשהבינה שזה לא הולך לקרות וכי מדובר במתיחה, החליטה לזרום ולנקום בו במקום.

הסרטון המצחיק הזה כבר הספיק לצבור מליון וחצי צפיות בתוך יממה, והוא בהחלט מאוד מצחיק, אך גולשים רבים מטילים בספק את אמינותו וטוענים כי הוא מבויים. לנו קשה לקבוע, אבל מרגיש לנו דיי אמינים. אה, ואנחנו מאוהבים בבריטני. מה דעתכם?

לייק לפטריה בפייסבוק