פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נהדר: הצעת נישואין קסומה באמצעות משחק וידאו

רוברט פינק וחברתו אנג’ל ווייט, כמו מליוני אנשים אחרים שיש להם אקס בוקס או פלייסטיישן בבית, הם שני חובבי משחקי וידאו. לאחרונה, החליט פינק שהוא רוצע להציע נישואין לחברתו החביבה, וחיפש דרך מקורית ויצירתית לעשות זאת. ואז הוא מצא רעיון מעולה.

רוברט פנה לחברו המתכנת ריאן, וביחד עם עוד כמה חברים יצרו משחק וידאו מיוחד בשם “Knight Man”, אביר-אדם בתרגום חופשי, משחק שדרושות בערך 10 דקות כדי לסיים אותו, ובסופו ממתינה הפתעה מקסימה.

לאנג’ל, חברתו של רוברט, לקחו בדיוק 12 דקות לסיים את המשחק שמזכיר את המשחקים הישנים של פעם עם הקפיצות, המטבעות והדלתות נפתחות. שכהגיעה אמג’ל עם דמו האביר לדלת האחרונה וסיימה את המשחק, הופיעה דמות נסיכה אותה כביכול הציל האביר במשחק, כשפניה של הנסיכה היו פניה של אנג’ל, והאביר הוא לא אחר מאשר בן זוגה רוברט.

ליד דמותו של רוברט הופיע לפתע הכיתוב: “חיפשתי במקומות רחוקים ונידחים וחלפתי בדרך על פני סכנות רבות, בחיפוש אחר האחת שלי. אני מאמין בכל ליבי שמצאתי אותה”. מיד אחר כך הופיעה גם הצעת הנישואין הרשמית: “אנג’ל, האם תעניקי לי את הכבוד ותחיי איתי את שארית חייך?”.

הסרטון מתעד את אנג’ל המופתעת כשהיא זוכה להצעת הוידאו המפתיעה. יחד עם השיר “video games” המרגש של לאנה דל ריי ברקע, מדובר בסרטון מרגש, קסום ויצירתי, כל הכבוד!

הצעת נישואין משחק וידאו הסוף

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...