סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

איך חתולים מגיבים לקסמים

אחרי שצפינו בתגובות המשעשעות של כלבים כשקוסם מלהטט מולם בקסמים לכלבים, נותרה רק שאלה אחת: איך יגיבו חתולים כשקוסם מנסה לשעשע אותם בקסמים? כמו שאתם ודאי מנחשים, התגובה שלהם הולכת להיות שונה לחלוטין. צפו בסרטון המשעשע.


 

הכלב שהציל את הבעלים שלו מסרטן

מקס, כלב בן 9, החל יום אחד להתנהג באופן מוזר. הוא הפסיק להיות שמח, לא רצה לשחק, לא התכרבל עם הבעלים שלו ובאופן כללי נראה עצוב מתמיד. מורין ברנז, אישה מבוגרת ונחמדה והבעלים של מקס, הייתה בטוחה שמשהו לא בסדר אצלו, ובעקבות הבדיקות שלא מצאו שום בעיה רפואית אצלו, חששה שהיא עומדת לאבד אותו בגלל גילו המתקדם (10).

כמה חודשים לפני, הופיע גידול קטן בחזה של מורין. בדיקת ממוגרמה שגרתית העלתה כי אין סכנה בגידול הזה ולכן היא המשיכה בחייה. יום אחד, בעת שמקס החל לחוות את ההתנהגות המוזרה, היא עמדה מול המראה והביטה בגוש שבחזה שלה. בהשתקפות המראה היא ראתה גם את מקס, ולפתע עלתה במוחה מחשבה כי אולי קיים קשר בין הגידול שלה להתנהגות של מקס.

מדיעבד, מסתבר שההתנהגות המוזרה של מקס הצילה את חייה של מורין. היא ניגשה להיבדק שוב, הבדיקות יצאו שוב תקינות, ורק לאחר שהתעקשה לבצע ביופסיה, אובחן אצלה גידול סרטני. הגידול הוסר מגופה ובאורח פלא, באותו זמן בדיוק, חזר מקס הכלב להתנהג כרגיל, ולפזר שוב חום ואהבה. בשלב הזה,

אתם ודאי משוכנעים כי מדובר כאן באובר דרמטיות ובצירוף מקרים מוזר. אז זהו, שיש גם הסבר מדעי. הסרטון הזה מציג את סיפורם של מורין ומקס וגם מסביר מה עומד מאחורי העניין. מסתבר, שישנם סוגים של כלבים שמסוגלים להריח את הכימיקלים המיוחדים שמופרשים בגופם של חולי סרטן. באופן מפתיע, היכולת הזו קיימת אצל רוב הכלבים, הם פשוט לא יודעים שאנחנו בני האדם נשמח להשתמש בה. לא בדקנו את אמינות המידע  בסרטון הזה, אבל אם מניחים שהוא נכון, הסיפור הזה פשוט מטורף.


 

זה כנראה הכלב הכי חכם בעולם

סרטון נהדר שעלה בערוץ היוטיוב הפופולרי של מאלף הכלבים עומר ואן מילר, מציג את ג’אמפי, כלב חמוד ומאולף להפליא שמבצע פקודה אחר פקודה של בעליו. זה כנראה הכלב הכי ממושמע ומאולף שראינו אי פעם, מומלץ לצפות עד הסוף, תהנו!


 

סופר דוג מפספס בגדול

סרטון נהדר שעלה בערוץ היוטיוב של יובל פריאל מציג כלב חמוד ונחוש בהילוך איטי, שנתן לעצמו קצת יותר מדי קרדיט בכל הנוגע ליכולות הקפיצה והריחוף שלו. תהנו!


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק