סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

הרשת החברתית החדשה והלוהטת

לא תאמינו אבל הרשת החברתית החדשה הלוהטת ביותר בקרב הצעירים בימים אלו, היא רשת חברתית שהתפתחה בתוך סקשן התגובות של סרטון יוטיוב המציג אייל שרץ בהילוך איטי”. הסרטון המצחיק והמעולה הזה שהעלה ערוץ היוטיוב Onion מנסה להבין כיצד קרה שרשת חברתית כל כך פופולארית צמחה בתוך התגובות של סרטון זניח, האם היא מאיימת על קיומה של פייסבוק ולמה אסור בשום פנים ואופן לדבר על האייל שרץ בסרטון מעל התגובות.. מעולה.


 

גברים מאפרים את בנות זוגן

גברים רבים אוהבים להתלונן על הזמן הארוך שלוקח לבת הזוג שלהם להתאפר. הרי מי מאיתנו לא מצא את עצמו מחכה חצי שעה ליד הדלת עם המפתחות ביד בזמן שבת הזוג שלו מסמנת לו פעם אחר פעם שעוד חמש דקות היא מוכנה?

כדי ללמד את הגברים הבכיינים עד כמה לא פשוטה היא מלאכת האיפור, ביקשו באתר BuzzFeed משלושה גברים לנסות ולאפר את בנות הזוג שלהם. האם הם עמדו במשימה בהצלחה? אתם יכולים לנחש בעצמכם. צפו בסרטון המשעשע.


 

כיצד מגיבים כלבים לקסמים?

הקוסם חוזה אהונן ביקש לבדוק האם הכישרון שלו עובד גם על כלבים, והיה סקרן לדעת כיצד יגיבו לקם פשוט שמתרחש מול עיניהם. אהונן לקח ממתק לכלבים, אחז בו בידו, ורגע לפני שהכלבים המתוקים נשנשו אותו, העלים אותו באמצעות טריק פשוט. הכלבים אמנם לא יכולים לדבר אבל התגובה על הפנים שלהם כשהם מגלים שהממתק נעלם היא פשוט פרייסלס. “איפה לעזאזל הממתק שלי? הוא היה פה ממש לפני רגע!” נשמע פחות או יותר כמו מה שעובר להם בראש. צפו בסרטון המשעשע.


 

המזל המטורף של רוכב האופניים

מה הסיכויים שזה יקרה?? סרטון ויראלי חדש שצבר כבר מעל מליון צפיות מתעד טנדר גדול הפוגע ברוכב אופניים שנוסע בצד הכביש. רוכב האופניים מועף הצידה מעצמת המכה, אך למזלו הרב נוחת על מזרן שנפל מהטנדר ועף מתחת לגופו בטיימינג מושלם ולא הגיוני. רוכב האופניים ההמום קם לאט לאט בזמן שעוברי האורח ניגשים לעזרה ולא מאמינים גם הם. סביר להניח שאם לא המזרן הזה, רוכב האופניים היה יוצא עם חבלות לא קלות, אבל הגורל סידר לו פוקס מטורף ונשמה אחת פחות.


 
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק