הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת – סופ”ש ויראלי

קורע: כלבים שמפחדים לעבור ליד חתולים

תודה לשלום פרץ ו – Most amazing photographs taken today על הטיפ

באיטלקית זה נשמע יותר טוב

ערוץ המתיחות Whatever ביוטיוב ביקש לבדוק האם יש אמת בהנחה שגברים דוברי איטלקית ישיגו מספרי טלפון של בחורות בקלות רבה, רק בגלל הקסם האיטלקי שלהם ולמרות שהבחורות לא מבינות ולו מילה אחת ממה שהבחור שמתחיל איתן מנסה לומר להן. על אף השטחיות של הסוגיה הזו, מסתבר שיש אמת בדבר. צפו בסרטון המשעשע.


 

הקמע של יוטה ג’אז נכנס לעימות עם אוהד עצבני של יוסטון

הקמע של היוטה ג’אז, דוב שובב שאוהב לשגע את האוהדים, התיז ספריי קצף על קבוצת אוהדים של היוסטון רוקטס. אחד האוהדים שחטף את הקצף לתוך הבירה, התעצבן עד כדי כך ששפך אותה על הדוב. השוטרים באולם מיד התערבו והפרידו בין השניים, אך הדוב לא היה מוכן לוותר ושוב החזיר לאוהד העצבני את שמגיע לו.


 

אתם צריכים חברה לחורף

החורף כבר רשמית בפתח, מביא עמו את אווירת הסתיו היישר אל תוך הלבבות שלנו. אם אין לכם בן או בת זוג, זה בדיוק הזמן המושלם להשיג אחד או אחת כזאת, כדי להתחם איתה יחד מתחת לפוך בימים הקרים של החורף.

גיא הוכמן החליט גם הוא לנסות ולדוג לעצמו פרטנרית מתוקה איתה יוכל לבלות בימים הקרים, אך כפי שתראו בסרטון “גיא אמן פיתוי”,  מדובר במשימה לא פשוטה בכלל.

הוכמן וחברו עילי וידאומן יצרו ביחד סרטון מקסים ומשעשע עם פאנץ חמוד בסופו, ששוחרר היום לרשת ומסתמן כמיני להיט ויראלי מתוק שיסתובב ברשת במהלך הסופ”ש החורפי.


 

אבא באטמן – פרק חדש

פרק חמישי בסדרת סרטוני ה VINE הפופולרית BatDad 

חילוץ צבאים מאגם קפוא

שני צבאים מתוקים נתקעו על אגם קפוא, ולא הצליחו לעמוד בחזרה על רגליהם כדי לחזור ליבשה הטובה והמוכרת. למזלם צוות של חברת הרחפות MedCity נחלץ לעזרתם ובאמצעות שתי רחפות חילץ אותם מהאגם הקפוא. החילוץ כולו תועד באמצעות מצלמות GoPro, ונערך לסרטון מרגש.


 

תוכים מציקים לחתולים

תוכי זאת ציפור ידידותית ונחמדה למדי אך מסתבר שיש בה צדדים מרגיזים. הסרטון המשעשע הבא מרכז לקט סרטוני תוכים שאוהבים להציק לחתולים. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק