מצחיק: חיפוש דירות בתל-אביב – המחזמר

למצוא דירה למגורים בתל אביב זו משימה לגמרי לא פשוטה שכל הקלישאות האפשריות כבר נכתבו עליה. מדובר במשימה קשה ומורכבת הדורשת הקרבה, נחישות, סבלנות, כוח רצון, ידע כללי בקרב מגע, יכולת ניהול משא ומתן מצויינת, והשלמה עם העובדה שככל הנראה, לא משנה איזה דיל תסגרו, ידפקו אתכם.

ובכן, כשמאמצי חיופש הדירה בתל אביב עולים בתוהו, יש רק דרך אחת להעלות את מצב הרוח ולהתגבר על הטראומה – יצירת מחזמר מרגש על סצינת חיפוש בדירות בעיר שלא עוצרת.

את הסרטון המשעשע הבא יצרו שלי צור, מאיה טל ודור נחום, והוא מציג שיר נהדר מתוך המחזמר הפיקטיבי “חיפוש דירות בתל אביב” על בסיס השיר המוכר “הדברים שאותי משמחים” מתוך אחד ממחזות הזמר הפופולארים בכל הזמנים ,צלילי המוזיקה”.

הסרטון שעלה לרשת שלשום וכבר זכה למעל 12 אלף צפיות. מציג את שלל הבעיות שיעמדו בפניכם כשתבקשו לעבור לתל אביב, ומציע בסיומו את הפיתרון הקלאסי: רוצים דירה בתל אביב – חכו לירושה מסבתא, או תמכרו כליה. בהצלחה.

באמעצות: “מחוברת” של מיכל גרוסברג
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק