פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים הכי מצחיקים

שבת ויראלית בפטריה

 

הקליעות של טייטוס (חלק 2)

מאז שלמד ללכת, טייטוס, ילדון חביב בן קצת מעל שנתיים, עוסק אך ורק בקליעה לסל. כמובן, הוא עוד לא ממש מדבר עדין, כיאה לילד בגילו, אך זה לא מפריע לו להפוך אט אט לאגדת כדורסל. סרטון הטריקים הראשו של טיטוס שהעלה אביו לרשת לפני מספר חודשים צבר מיליוני צפיות והפך לסנסציה ויראלית כל כך גדולה, עד שאפילו ג’ימי קימל הזמין את טייטוס הקטן לדו קרב קליעות.

כעת העלה האב הגאה סרטון נוסף, שני בסדרת סרטוני הטריקים של טייטוס, בו הוא מאתגר את בנו בקליעות הרבה יותר קשות ואקסטרימיות, ממרחקים וגבהים שונים, מעל בני משפחה ועוד. בסרטון מתארח גם ג’ימי קימל בכבודו ובעצמו, ואפילו מאמן קבוצת מכללות שבודק אפשרות לצרף את טייטוס הקטן לסגל הקבוצה שלו. אל תחמיצו!


הסרטון הראשון:


טייטוס מתחרה ראש בראש מול קימל:


 

 

אתם הולכים להתאהב בילד הזה…

לאחר שאמו של לואיס אנטוניו ביקשה ממנו לאכול את התמנון שהכינה לו,  הוא שאל אותה בתמימות ילדותית מאיפה הגיע התמנון. היא הסבירה לו והוא השיב לה בדרכו החמודה שהוא לא אוהב שהורגים בעלי חיים, הוא אוהב שהם נשארים לעמוד. האמא הנרגשת החלה לבכות כששמעה את בנה מדבר ככה. תהנו!


 

תמונה משפחתית משוחזרת

שחזור תמונות משפחתיות הפך כבר מזמן לתופעת רשת בולטת, כשאנשים רבים משחזרים תמונות כמתנת יום הולדת עבור בני משפחה או סתם בשביל הכיף.

התמונה הזאת, שפורסמה ע”י אחד הגולשים באתר Reddit, היא ללא ספק אחת המוצלחות יותר בהן נתקלנו. ההפרש בין התמונות הוא עשר שנים, כשהילדים שיחזרו את התמונה כמתנה ליום ההולדת ה-45 של אביהם. התמונה הפכה ויראלית וזכתה להמון תגובות אוהדות מגולשים שטענו כי מדובר באחד השיחזורים המעולים שראו.  (קליק להגדלה)

שחזור משפחתי

מקור: huffington post

 

פיהוק זה דבר מדבק

פיהוק הוא לא ספק אחת התופעות המוזרות והמצחיקות הקיימות בקרב בני אדם וחיות. למרות שאין הסבר חד משמעי לסיבה בעטייה אנו מפהקים, הוכח מעל לכל ספק כי פיהוא הוא דבר מדבק. למעשה, הפיהוק כל כך מדבק שמדובר בתופעה חוצה מינים, כך שכלב לדוגמא, יכול להתחיל לפהק כשיראה את הבעלים שלו מפהק.

צפו גם בפוסט הפופולארי: 20 חיות מפהקות שנתפסו בעדשת המצלמה

הקומיקאי בעל ערוץ המתיחות הפופולארי רומן אטווד, ביקש ליצר מתיחה חובקת עולם, מתיחה שונה מהרגיל שתצליח לגרום להמוני אנשים להשתתף בה מבלי שהם אפילו מודעים לכך. הרעיון: להסתובב במקומות שונים בעולם ולפהק בקול רם ליד אנשים במטרה לגרום גם להם לפהק. האם הניסוי המדעי הצליח? ובכן,צפו בסרטון המשעשע ותיווכחו בעצמכם.


 

אדם מאמן את הדוב שלו לבצע תרגילי קרקס מדהימים

הדוב הזה כל כך מוכשר שאפשר לרגע להתבלבל ולחשוב שמדובר בבן אדם בתחפושת של דוב. מטורף.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...