הפרסומת הראשונה בהיסטוריה שקהל היעד שלה הוא פושעים

האם פעצם נעצרתם על ידי המשטרה, או חשבתם לעשות משהו שעשוי לגרום לכם להיעצר על ידי כוחות החוק? אל דאגה. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר להארי קסביין. אמנם מדובר בשיחת חוץ לקליפורניה שבארצות הברית, אבל כשתהיו חופשיים, זה בהחלט ישתלם לכם.

צמד יוצרי הפרסומות הויראליות הכי לוהט היום, רט ולינק, שעמדו גם מאחורי פרסומת הכירופרקט האכזרי עליה סיפרנו לכם כאן לפני כמה ימים, ועל פרסומות רשת ויראליות נוספות שהפכו ללהיט היסטרי,  העלו לרשת לפני מספר ימים פרסומת חדשה וגאונית, במסגרתה הם מפרסמים את שירותיו של העסק המקומי People`s Bail Bonds, בבעלותו של הארי קסביין, אדם מפוקפק שטוען שהוא יכול לחלץ אתכם בקלות במידה ועברתם על החוק, או הסתבכתם עם המשטרה.

רט ולינק הארי קסביין

הפרסומת מציגה עבריינים אמיתיים המספרים למצלמה על השירות הנהדר שקיבלו מקסביין לאחר שהסתבכו עם החוק. גם קסביין עצמו מופיע בפרסומת ובאמצעות שימוש משעשע ב’מרכאות אוויר’ (air quotes), קורא לפושעים ש”אין להם מושג איך הכסף הזה הגיע לכאן” או “חפים מפשע”, לשכור את שירותיו, בתמורה לחופש שלהם.

“הלקוח תמיד צודק, גם אם הלקוח הוא אתה, וכרגע ביצעת מעשה לא חוקי” מכריז קסביין, המכנה את עצמו גם בשם “האדם שמחלץ אותך” בפרסומת הפרובוקטיבית אך מאוד מצחיקה הזאת, תוך שהוא אפילו לא ממצמץ או מביע רגשי חרטה על העבודה המפוקפקת שלו. צמד יוצרי הפרסומת רט ולינק סיפור לאתר AdWeek: “הרגשנו שיש קבוצה של אנשים שם בחוץ, שממש צריכה את הפרסום הזה שלנו. פושעים”.

אגב, כמו בכל סרטון של רט ולינק, גם הפעם דאגו השניים להמשיך את המסורת שלהם, ולהשתתף בסרטון עצמו. אם תהיו ממש מרוכזים, תוכלו לזהות אותם באחד הפריימים האחרונים, מהלכים ברקע.


לייק לפטריה בפייסבוק