פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אין צורך לחלוץ: הקמפיין המבריק של חברת הנעליים הוירטואלית

אחד החסמים הגדולים ביותר בכל הנוגע לרכישת ביגוד והנעלה אונליין, היא בעית המדידה. קשה לנו לקנות מוצר שאמור ללוות אותנו לאורך זמן ולגרום לנו להיראות טוב יותר, מבלי שנראה לפחות לרגע, כיצד הוא יושב עלינו ואיך יראה על הגוף או על הרגל. לכן, הרבה פעמים נעדיף לשלם ולהתאמץ מעט יותר, תמורת הזכות לראות את המוצר בלייב.

חנות הנעליים הוירטואלית Goertz הפועלת בגרמניה השיקה לפני כחודשיים קמפיין מעניין ומקורי שמטרתו לעודד ולהעלות את כמות הרכישות באתר, ולאפשר ללקוחות חוויה יחודית שתנטרל את ההתנגדות הטבעית שלהם לרכישת נעליים אונליין. לצורך כך, הוקמו ברחבי גרמניה, בתחנות אוטובוס ורכבת ובמרכזים המסחריים, עמדות וירטואליות מיוחדות, אשר הציעו לעוברים והשבים שירות מהנה במיוחד: אפשרות למדוד זוגות נעלים מבלי להוריד את הנעליים שלהם, ומבלי להיכנס לחנויות נעליים.

העמדות המיוחדות הורכבו ממסך ענק, ושלושה מכשירי מיקרוסופט קינקט המקיפים את הלקוח וסורקים את העמדה בשלושה מימדים. המשתמש, בוחר את סוג העל שהוא רוצה למדוד את הצבע שלה באמצעות תנועות ידיים בלבד, ולאחר הבחירה, המסך הוירטואלי, המשמש כמראה "מלביש" את הנעליים על רגליו של המשתמש, כך שהאחרון יכול לראות במו עיניו כיצד יראו הנעליים, וכל זה בלייב, כך שהמשתמש יכול לזוז, לסובב את הרגל, ולבחון את הנעל מכל הכיוונים. לאחר שהמשתמש בחר את הנעל האהובה עליו, מופיע על המסך ברקוד ייחודי, דרכו ניתן לרכוש את הנעליים באמצעות האפליקציה של החנות ולקבל אותן תוך יומיים.

הקמפיין הנפלא הזה, הוא דרך מקורית ביותר לבטל חסמים הסטוריים, ולגרום לקהל להכיר את החנות ואת האפליקציה. המשתמשים נהנו מחוויה כיפית, והמכירות של הרשת עלו. הטכנולוגיה הנוכחית עדין לא מאפשרת לפיתוח הזה להיות נגיש במחשבים הביתיים, אבל נסו לדמיין איזו מהפיכה זו תהיה, כאשר המחשב הביתי שלנו יוכל לסרוק את החדר ולאפשר לנו למדוד בגדים ונעליים מבלי לצאת מהבית. נשמע דמיוני? זה אומר שתוך שנה זה בשוק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...