המכונה האוטומטית שגרמה לאנשים להשתולל

עד כמה רחוק יהיו מוכנים ללכת עוברי אורח תמימים בשביל ההזדמנות לקבל מתנה בחינם? עוד משחר ההיסטוריה ידוע, כי אנשים אוהבים לקבל דברים בחינם. גם אם נדרש מאמץ כלשהו מצידם, כל עוד לא מדובר בכסף, כשביצעת פעולה כלשהי וזכית בפרס, ההרגשה היא עילאית.

קמפיין חדש ומגניב של חברת החטיפים והממתקים האוסטרלית Fantastic Delites החליט למתוח מעט את הגבול ולנסות ולראות כמה באמת אנשים מוכנים להתאמץ או להשפיל את עצמם תמורת מתנה קטנה וחינמית: ערכת חטיפים של החברה. לצורך כך, נבנתה מכונה אוטומטית ומדליקה, סוג של שילוב בין מכונות משחקי וידאו ומכונות לממכר חטיפים ושתיה. המכונה הוצבה באחד מרחובות אוסטרליה, וקראה לעוברים ולשבים לנסות מזלם.

תחילה התבקשה האישה הראשונה שנקלעה למפגש עם המכונה, ללחוץ על הכפתור האדום 100 פעמים. הבא בתור אחריה כבר נדרש לעשות זאת 200 פעמים, וכך, בכל סיבוב, הפעולה המביאה לזכייה הלכה ונהייתה יותר מורכבת, יותר מתישה וכמובן, יותר מצחיקה, במיוחד כשהכל מתועד במצלמה נסתרת. זהו חלקו הראשון של הסרטון, ובחברת הממתקים מבטיחים חלק נוסף. בינתיים תוכלו להתענג עם הבחור שהשתחווה למכונה, או הבחורה שלחצה 5000 פעמים על הכפתור במשך שעה ארוכה, והכל כדי ללכת הבייתה בידיים מלאות יותר מאלה שיצאה איתם מביתה.

אם תרצו, גם אתם מוזמנים לשחק ולנסות את מזלכם במכונה המופלאה, באמצעות אתר המכונה המופלאה החביב, בה תוכלו בנוסף גם להציע רעיונות מקוריים משלכם למשימות לקראת החלק השני של הקמפיין.

לייק לפטריה בפייסבוק