שווה צפייה: סרט הוליוודי חברתי בו הכוכב הראשי הוא אתם!

תמיד חלמתם להיות כוכבים ולשחק בסרט הוליוודי שמיליוני אנשים יצפו בו ?  מצוין, כי יש לכם הזדמנות חד פעמית בפעילות עולמית של אינטל וטושיבה לגלם את הדמות הראשית בסרט הוליוודי חברתי אינטראקטיבי (היופי בפנים) המתרחש כולו בטיים ליין.  הדמות אותה תוכלו לגלם היא דמותו של אלכס,  בחור שכל לילה פניו משתנות והוא הופך לדמות אחרת. הטריילר לסרט העתידי נראה מבטיח,  כל שנותר הוא להדליק את מצלמת הרשת שלכם ולהוסיף את הזווית האישית שלכם. מי יודע,  אולי תהיו כוכבי קולנוע ממש בקרוב !

 

היופי בפנים הוא סרט הוליוודי שנותן לקהל צ’אנס לגלם תפקיד ראשי בסרט.  מדובר על סרט אינטראקטיבי חברתי.  במאי הסרט הוא דרייק דורמוס, זוכה פרס הבימוי על הסרט “like crazy” בפסטיבל סאנדנס,  בנוסף משתתפים טופר גרייס (אריק משנות ה – 70,  ספיידרמן 3) , מרי אליזבת ווינסטד ואתםכן, בדיוק מה שקראתם,  גם אתם יכולים לשחק בסרט הזה. הסיפור יקרום עור וגידים בטיים ליין של הסרט,  הוא יהיה מורכב משישה פרקים מצולמים, תוכן אשר יצולם ויועלה על ידי הגולשים ושיחות אונליין שנפרסו על תקופה של 6 שבועות.

האודישנים יצאו לצדרך אתמול (24.7) והקרנת הבכורה של הפרק הראשון בטיים ליין של הסרט בתאריך 18 לאוגוסט. על מנת להשתתף כל שעליכם לעשות להיכנס לעמוד היופי שבפנים , לעמוד האודישנים,  שם תבחרו את הסצינה שתצלמו עם מצלמת הרשת שלכם לאודישן.

מדובר על פרויקט משותף של טושיבה ואינטל המקדמת את האולטרה בוק החדש והמגניב שלה.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק