עכשיו זה רשמי: אותרה הפרסומת המגעילה בהיסטוריה

אחד המטרדים הגדולים של האנושות בכלל ושל בני נוער מתבגרים בפרט הוא כמובן פצעי הבגרות, הלא הם החצ’קונים. ברי המזל בינינו מצליחים להעביר את תקופת ההתבגרות ואת שאר חייהם עם חצ’קונים בודדים פה ושם, אך חלק גדול מאיתנו נאלץ להתמודד עם מגיפת פצעונים מוגלתיים המלווה אותנו בעיקר בגיל העשרה ולפעמים אפילו הרבה יותר מאוחר מזה.

כל מי שגדל בניינטיז המאושרות, מכיר את המוצר הבלתי נשכח והבלתי מועילה, OXY. המשחה המוזרה והשקופה אמורה הייתה ליייבש את הפצעונים, ולעזור לנו לעבור את תקופת החצ’קונים בקלות, אולם לפחות מהנסיון שלי ושל חבריי לא ממש עזרה. אולי בגלל גילי המופלג כיום, חשבתי שמשחת הפלא הזאת כבר חלפה מהעולם, והנה, ללא כל התראה, נתקלתי בפרסומת חדשה למוצר הכושל.

אזהרה: סרטון הפרסומת הבא הוא אחד הסרטונים הכי דוחים שראיתי מאז 2 girls 1 cup  האגדי. מדובר באסופת סרטוני יוטיוב העוסקים בפיצוץ חצ’קונים אימתניים, אשר חוברו להם יחדיו ליצירה גועלית מושלמת, שהיא כולה פרסומת למשחת OXY לגברים. הצפייה בפרסומת הזאת אינה מומלצת לחולי לב, נשים בהריון, או באופן כללי לבני אדם. בתור מי ששרד את התופת כדי לספר, אני רק יכול לאחל לכם שלעולם לא תתעוררו עם חצ’קונים מהסוג הזה על הפנים, על הגב, או על הפנים או על הגב של זא או זאת שישנים לצדכם.

הפרסומת נוצרה על ידי סוכנות הפרסום האוסטרלית Melbourne nakes communications, מתוך המחשבה שבני 13-18 יצפו וישתפו את הסרטון הזה. אם אתם שואלים אותי, המקום היחידי אליו הייתי מעביר את הסרטון הזה, הוא פח הזבל של ההיסטוריה. אבל אתם, מוזמנים לשתף.

לייק לפטריה בפייסבוק