הסרט החדש של מייזי וויליאמס מראה לנו צדדים שאף פעם לא ראינו אצלה בסדרה משחקי הכס

אנחנו מכירים את מייזי וויליאמס כבר 7 שנים, מאז שנכנסה לחיינו בסדרה משחקי הכס, בה היא מגלמת בהצלחה במשך 7 עונות (אוטוטו עונה שמינית ואחרונה) את דמותה של אריה סטארק. מייזי אמנם רק בת 21 אך יש לה פתיחה נהדרת לקריירת המשחק שלה, וממה שזה נראה, שנת 2019 הולכת להיות עמוסה במיוחד בשביל השחקנית הבריטית הצעירה הזאת.

אחד הסרטים המעניינים שייצאו בחודשים הקרובים בכיכובה הוא “ואז את הגעת…” (תרגום לא רשמי ל-Then Came You). וויליאמס מגלמת בסרט הזה טינאייג’רית צעירה בשם ‘סקאיי’ שחולה במחלה סופנית. כחלק מפעילות שהיא עוברת בקבוצת התמיכה שלה, היא כותבת סוג של רשימת משאלות, אותן היא רוצה להספיק להגשים לפני שהיא נכנעת למחלה האיומה שבגופה.

סקאיי מתחברת שם עם קלווין (אסא בטרפילד), בחור בן 19, שהוא סוג של היפוכונדר שמפחד מהצל של עצמו. הבחור הצעיר והמפוחד מנסה לעזור לסקאיי להשלים את רשימת המשאלות שלה ותוך כדי הוא לומד להתמודד ולכבוש את הפחדים שלו. הסרט צפוי להגיע לקולנוע בפברואר 2019. מוזמנים לצפות כאן בטריילר.


 

כאמור שנת 2019 הולכת להיות עמוסה במיוחד עבור מייזי וויליאמס. הכוכבת בת ה-21 תכנס לנעליה של אריה סטארק בפעם האחרונה, בעונה האחרונה של משחקי הכס אשר צפוייה לחזור בחודש אפריל ל-6 פרקים, בנוסף היא צפויה לככב בסרט “המוטנטים החדשים” בדמותה של גיבורת העל – וולפסביין אשר הצילומים שלו הסתיימו לפני חודשיים וגם הוא צפוי לעלות במהלך 2019.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק