איך לבחור את הקונסילר המושלם עבורך?

הדרך הנכונה לבחור קונסילר עוברת בהיכרות עם הסוגים השונים ובהתאמה לגוון העור והצרכים האישיים שלך. רגע לפני שאת מתיישבת להתאפר, הנה כמה המלצות שיבטיחו עבורך מראה זוהר ומחמיא

תכשירי איפור שנועדו לטשטש פגמים בעור הפנים יכולים להתאים לנשים בטווח רחב של גילאים. מבין כל האפשרויות, אחד התכשירים המומלצים ביותר הוא הקונסילר. עם זאת, היצע רחב של דגמי קונסילר מקשה על חלקנו לבחור אותו בצורה נכונה. האתגר העיקרי הוא להתאים את המוצר לעור הפנים ובשביל זה צריך להביא בחשבון מספר כללי מפתח.

מבחינת אופי הפעולה, קונסילר נועד לא רק לטשטוש של פגמים אלא גם עבור כהויות וכתמים כמו עיגולים שחורים באזור שמסביב לעיניים. בנוסף, יש לקחת בחשבון שבוחרים אותו על מנת להשיג מראה עור אחיד ולעיתים גם בשביל להסתיר פצעונים. על רקע האמור לעיל אפשר להבין למה חשוב להשקיע בבחירת המוצר ולא להתייחס רק לתג המחיר.

הקונסילר המושלם
מקור תמונה: Pexels.com

כך תכירי את ההבדלים בין הסוגים

בשביל לבחור את הקונסילר המושלם עבורך תצטרכי להכיר את ההבדלים בין הסוגים והמוצרים. ההבדל העיקרי הוא בין קונסילר במרקם נוזלי, כקרם או כתכשיר מוצק ויש גם הבדלים בין הגוונים. בכל מקרה, השאיפה היא להתאים את הגוון המדויק של המוצר לגוון העור הנוכחי וגם למצוא את דרגת הכיסוי האידיאלית – מקל ועד מלא.

אם את צריכה מקדם הגנה, תוכלי לבחור קונסילר עם מקדם שחשוב מאוד בזמן חשיפה ממושכת לקרינת UV של השמש. לחילופין, יש קונסילר טוש מסוג BB ובעל יכולת הסוואה בזכות פיגמנטים שיוצרים אשליה של מראה בהיר.

המרקם קובע מה הקונסילר יכול או לא יכול לעשות. בעוד קונסילר מוצק יספק כיסוי עבה ואטום, קונסילר נוזלי מתמזג עם מרקם העור ופחות נוטה לשקוע בתוך הקמטוטים. לשם השוואה, קונסילר משחתי ממלא את שתי הפונקציות ורמת הכיסוי שלו משתנה לפי המוצר. במידה ויש לך התלבטויות, התחילי במרקם מוצק ועברי בהדרגה למוצרים נוזליים וקלילים יותר עד שתהיי שלמה.

בחירה בהתאם לצורך

הטעות הנפוצה היא לבחור קונסילר בגוון בהיר יותר מהגוון של המייק אפ. התוצאה במקרים כאלה היא מראה אפרפר, שנוגד לגמרי את המטרה שלשמה השקעת באיפור מול המראה. ההמלצה הטובה יותר היא לבחור קונסילר רק בהתאם לצורך ולפי מה שמתאים לך.

מי שמחפשת מראה מואר וזוהר כמו למשל זה שמתאים לאירועי ערב תצטרך קונסילר במרקם דק. כאמור, קונסילר במרקם BB קליל יתאים לטשטוש פגמים בשעות האור, בעוד ערכת קונסילרים שלמה תאפשר לך ליצור גוון אחיד לקראת מריחת מייק אפ או פודרה. אם את בכלל רוצה להשתמש בקונסילר כדי לנטרל אדמומיות בעור, עלייך לבחור קונסילר ירוק ולאחר הספיגה שלו להניח קונסילר נוסף בגוון העור ולטשטש אותו לתוך המייק אפ.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק