חשיפה: מי עומד מאחורי הסיפור המטורף של איילת וגילי?

לפני יומיים סיפרנו סיפרנו לכם כאן על סטטוס מרגש וסוחף שפרסמה גולשת בשם איילת ארגוב בפרופיל הפייסבוק שלה וכבש את הרשת בסערה עם עשרות אלפי לייקים ומעל 1000 שיתופים בתוך יממה.

הפוסט המרתק של איילת בו היא מגוללת את הסיפור על השתלשלות האירועים המשעשעת שהובילה אותה להכיר בחור בשם גילי בדייט קצר של עשרים דקות, להתאהב בו ואז לגלות שהוא חולה ב”הנטינגטון”, מחלה סופנית חשוכת מרפא.

איילת
תמונה אל איילת היפה מתוך פרופיל הפייסבוק שלה.

הסיפור המרגש הזה, שהסתיים עם הצעת נישואין,מפתיעה והמון עצב באוויר, הצליח אמנם לרגש את הגולשים עד דמעות, אבל גם עורר את חשדם של גולשים אחרים שהביעו ספק רב לגבי אמינות הסיפור, בעיקר בגלל שלשניים אין אף תמונה משותפת בפייסבוק, ולנכוח העובדה שאחת התמונות של גילי כוללת דגל איראן ברקע.

ובכן, כעת מסתבר באופן רשמי שהחשדות היו מוצדקים, הסיפור הוא אכן פיקטיבי וכך גם הדמויות הראשיות והתמונות שלהן שבכלל נלקחו ממאגרי תמונות ברשת, והם כולן פרי מוחו של אלירן מלכי, איש יחסי ציבור שחשף בשעות האחרונות כי הוא זה שעומד מאחורי הסיפור, ומאחורי הפרופילים הפיקטיביים של איילת ארגוב וגילי נתן. וכך הוא כותב:

אלירן  מלכי

כפי שאתם מבינים, מאחורי הסיפור הויראלי המבריק הזה שהצליח לשבור את הרשת בלי גימיקים ותמונות עירום, מסתתר קמפיין עצמאי לחלוטין של אלירן המנסה להעלות את המודעות למחלת “הנטינגטון“, והצליח לעשות את זה בצורה מושלמת בלי מימון ובלי משרד פרסום כלשהו מאחוריו.

הסיפור של איילת וגילי אמנם נגמר לאחר שפייסבוק הסירה הלילה את הפרופיל הפיקטיבי של איילת ביחד עם הפוסט המדובר, אבל במוחו של אלירן, הוא רק התחיל. אלירן מתכנון להוציא ספר עם הסיפור המלא של גילי ואיילת שיכלול גם את ההתמודדות שלהם עם המחלה של גילי, וההתלבטויות הגורליות שלהם: האם להקים משפחה? האם להוליד ילדים? כיצד להעביר את הזמן המשותף עד המוות? וועוד.

האמת? אחרי טיזר מוצלח כזה, היינו שמחים לקרוא את כל הספר. אם אתם קוראים וקשורים להוצאת ספרים כלשהי, אפשר להשיג את אלירן ממש כאן.

איילת וגילי
“איילת וגילי”. יהיה המשך לסיפור?

לייק לפטריה בפייסבוק