פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

וואו: הסטטוס המרגש והסוחף של איילת הוא הדבר הכי מופלא שתקראו היום

כשאיילת ארגוב, בחורה מקסימה בת 26, כמעט התייאשה מהמצוד אחר זוגיות, היא החליטה לפתוח סוף סוף פרופיל פייסבוק. כמה שעות אחר כך, היא כבר הייתה מוצפת בפניות מגברים ש"פשוט חייבים לפגוש אותה". איילת החליטה להתחכם וענתה להם את התשובה הבאה: "אם אתה סבור שאתה פשוט חייב לראות אותי, אתה מוזמן לתרום 400 ₪ לעמותה העוזרת לילדים עם צרכים מיוחדים ואני ארשה לך להזמין אותי לקפה בצהריים לעשרים דקות".

כמובן, איילת לא באמת ציפתה שמישהו ייקח את ההצעה שלה ברצינות ויבזבז 450 ₪ על תרומה וקפה רק כדי לראות אותה ל-20 דקות, ואכן, את מה שקרה אחר כך, באמת שאי אפשר היה לצפות.

איילת ארגוב 3

בסטטוס מרגש וסוחף שפרסמה אתמול בפרופיל הפייסבוק שלה, מגוללת איילת סיפור נוגע ללב, מרתק ומפתיע, על מה שהתרחש בעקבות אותה הצעה צינית לגברברים הציידים. הסטטוס כבר צבר למעלה מ-11 אלף לייקים ומעל 700 שיתופים, ומספיק לקרוא מבחר מצומצם מהתגובות כדי להבין עד כמה הסיפור הזה, שבקלות היה יכול לשמש פתיחה לא רעה לסרט הוליוודי, מצליח לגעת עמוק בלב. מומלץ בחום לקרוא עד הסוף.

איילת ארגוב

אגב, אם אתם תוהים לגבי אמינות הסיפור, כמו גולשים אחרים שנהנו מהקריאה אבל הביעו ספקנות לגביו, אתם מוזמנים להציץ בסטטוס הזה שפרסם גיל נתן, הבחור מהסיפור שגם מתויג בסוף הסטטוס המקורי, בפרופיל הפייסבוק שלו אי שם באוקטובר. נו, השתכנעתם? למרות שלשניים אין תמונות משותפות בפרופילים שלהם, ועל אף העובדה שהסיפור בהחלט יכול להתברר כקמפיין מבריק ומוצלח במיוחד להעלאת המודעות למחלת "הנטינגטון", גם אנחנו בצד המאמין והמתרגש. איזה יופי ושיהיה במזל.

קליק לסטטוס המקורי בפייסבוק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...