פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

40 אנשים זרים לחלוטין מעיפים סטירה זה לזה בפעם הראשונה

לפני כשלושה חודשים סחף את הרשת סרטון ויראלי מקסים בשם “נשיקה ראשונה”, אשר הפגיש 20 אנשים זרים שהתבקשו להתנשק אחד עם השני בפעם הראשונה. אמנם בסופו של דבר התברר כי מדובר בעצם בפרסומת ולא בסרטון תמים, אך למרות זאת הוא הפך ללהיט אדיר וגרף קרוב למאה מליון צפיות ברשת וזכה לעשרות חיקויים ופרודיות.

כעת, באיחור אפנתי משהו, מגיע פרודיה נוספת ומוצלחת במיוחד על הניסוי המקורי בדמות הסרטון המעולה הבא אשר מפגיש 40 אנשים זרים לחלוטין שמתבקשים להעיף אחד לשני סטירה בפעם הראשנה. כל המשתתפים בסרטון זכו לבחור את עצמת הסטירה שיקבלו מבן הזוג האקראי שלהם ואף אחד לא נזקק לטיפול רפואי במהלך הצילומים, למרות עשרות סטירות עם אימפקט וסאונד חזקים במיוחד. ברקע אגב, מתנגן כמובן השיר המרגש We Might Be Dead Tomorrow שליווה גם  את הסרטון המקורי ורק מגביר את האלמנט הקומי של הסרטון הזה.


כפי שאתם ודאי יכולים לשער “הסטירה” או “The Slap” הוא אחד הסרטונים היותר מצחיקים שתראו, והוא מצליח ללעוג עם הרבה קסם לסרטון הנשיקות המקורי. התגובות של אוסף האנשים האקראיים הללו פשוט קורעות, ואם להיות כנים ועל אף הכאב החד ומרגיז, מדובר ביופי של דרך לשבור את הקרח בין שני זרים.

סטירה 1

סטירה 6

סטירה 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...