חבר מטעין חבר: הכירו את האינפוזיה של מכשירי הסלולארי

זה לא חוכמה לעזור כשנוח. בעיניי תרומה של אדם נמדדת דווקא במקום שגורם לו אי נוחות, במקום שבו אתה ממש צריך לוותר על משהו לטובת מישהו אחר. משהו שחשוב לך. משהו שאדם אחר ממש זקוק לו ולא יכול בלעדיו. ממש כמו בתרומת דם או לחילופין, משהו שודאי יותר מדבר אליכם – אחוז הסוללה של הטלפון הנייד שלכם.

אז איך מקשרים בין נושא חשוב כמו תרומת דם, לנושא חשוב אך זניח כמו בעיית הסוללה הנמוכה? קמפיין ברזילאי חדש מציג פיתוח טכנולוגי נהדר, המעניק מצד אחד פיתרון לבעלי סוללה נמוכה, ומהצד השני, מנצל את תשומת ליבו של המשתמש כדי לקרוא לו לתרום דם.

מכירים את זה שהסוללה של הנייד שלכם הולכת ונגמרת, ובעוד רגע הנייד שלכם “ימות” אם הוא לא יקבל קצת מתח וממש לידכם יושב חבר עם סוללה מלאה? אתם יושבים, לוטשים עיניים באחוזי הסוללה הגבוהים שלו, מתים שיעביר לכם קצת מהסוללה שלו לסוללה שלכם.

הפיתוח הטכנולוגי שהונח על השולחנות במועדון Club SangueBom הברזילאי ובמסעדות נוספות בברזיל, הופך כבל מיוחד לסוג של אינפוזיה בין מכשירי סמארטפון  ומאפשר למכשיר המלא להעביר אחוזי סוללה היישר אל המכשיר החלש שלצידו. על הקופסא של המכשיר הזה, הוטמעו מסרים של בנק הדם הכוללים גם את הכתובת הקרובה ביותר בה ניתן לתרום דם. בכדי שהלקוחות יוכלו  להמשיך ולהעניק מהטוב שלהם לטובת אחרים. נהדר.

 באמצעות הבלוג cherry picking – דבר אחד טוב ביום


 

לייק לפטריה בפייסבוק