כוס הבירה שתכריח אתכם להפסיק לסמס לחברים

מכירים את זה שאתם יושבים בבר והחברים שלכם (או אתם) כל הזמן עם הפנים בסלולרי, תוך שהם גולשים באינטרנט, מסמסים לחברים אחרים או במקרים הזויים ומטרידים יותר, מסתמסים באיזו קבוצת וואטסאפ שחלק נכבד מהאנשים שיושבים איתם בבר ממילא נמצאים בה!? העולם הזה השתגע. בשביל מה הלכתם לשתות בירה יחד אם אתם כל הזמן עסוקי םעם הסמארטפון שלכם?

בדיוק בכדי לטפל במקרים מהסוג הזה, המציאו בסוכנות הפרסום הברזילאית fischer&friends, את אחד המוצרים הכי מגניבים שראינו לאחרונה – כוס בירה שלא יכולה לעמוד על השולחן אלא אם מניחים אותה על הסלולרי שלכם. כן, בדיוק ככה!

אז איך זה עובד? קחו כוס בירה, תוסיפו לה רגל זכוכית ממש קטנה, בגובה של טלפון סלולרי, ותקבלו את כוס הבירה היחידה והראשונה בעולם שלא תעמוד בזכות עצמה אלא אם היא נתמכת בסלולארי שלכם, ומכריחה אתכם אשכרה לפתח שיחה עם הסובבים אתכם.

התעלול המשעשע והיצירתי הזה התבצע בפאב המקומי Salve Jorge בסאו פאולו שבברזיל, והעניק הזדמנות חד פעמית לנוכחים במקום, לעזוב לרגע את הנייד, להביט סביבם, ולתקשר עם העולם בדרך המקובלת: באמצעות הפה.קצת מזכיר את קמפיין phone faced down עליו סיפרנו לכם לפני כשבועיים.

הסרטון המציג את הפעילות דיי מעפאן, אבל מספק הסבר ויזואלי לכוס המיוחדת, וללא ספק יכול להעניק השראה למי שירצה להרים את הכפפה גם כאן בארץ ולייצר פעילות כזו שודאי תייצר באז רציני.


לייק לפטריה בפייסבוק