פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נהדר: אשליית הלימון והירח של קורונה

לכל בירה יש את הטרייד מארק שלה, סימן ההיכר שמבדיל אותה משאר הבירות האחרות. במקרה של בירה קורונה, כל שתיין מתחיל מכיר את פלח הלימון המעטר את ראש בקבוק הבירה המקסיקנית, ומופיע בכל פרסומת של החברה.

בקורונה יצרו לאחרונה מהלך שיווקי מעניין מאוד ויצירתי במיוחד, כשהחליטו לשלב בין פיזיקה לאלכוהול, או ליתר דיוק, בין פלח הלימון המוכר שלהם, לבין תנועת הירח. אם תפעילו לרגע את הדמיון היצירתי שלכם, ודאי תזהו כי פלח הלימון של קורונה מזכיר בצורתו חצי סהר, אחת מהצורות בהן הירח מופיע בשמי כדור הארץ בימים מסויימים בחודש.

בקורונה הרימו שלט פרסום ענק בלב מנהטן, ניויורק, ובאמצעות חישובים ומדידות והרבה עזרה מפיזיקאים, אוניברסיטאות ואפילו הפלנטריום, ניסו למצוא את הזמנים המדוייקים בשנה, בהם הירח יחלוף בשמיים בדיוק בזוית ובמיקום בו הוא יתמזג באופן מושלם עם שלט הפרסומת הענקי.

קורונה ירח 2

כמובן, מדובר במשימה לא פשוטה היות והירח נמצא במיקום הנדרש רק פעמים ספורות בשנה, והעסק כולו היה חייב להיות מאוד מדוייק על מנת שעוברי האורח יוכלו להינות מהפלא הפרסומי הזה, למשך דקות בודדות בלבד.

הסרטון Luna Corona המתאר את המהלך הזה צולם בחודש שעבר, ועלה לרשת על מנת לפרסם את הפעם הבאה בה התרחש המפגש המעניין הזה בין ראש בקבוק הבירה לירח בתפקיד פלח הלימון, ממש אתמול, בלילה שבין ה-15 ל-16 ביוני.

אין ספק שמדובר בהשקעה אולי מעט מוגזמת, אבל הרעיון עצמו יצירתי להפליא והביצוע מושלם. מה דעתכם?


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...