קמפיין מצחיק: הילדה שהפכה למלכת הטמפונים

שירות חדש בשם HelloFlo מציע פינוק חביב לנשים במחזור. במקום לדאוג באופן שוטף לאספקה של תחבושות/טמפונים ושאר אביזרי המחזור הנדרשים בשבוע המבאס של החודש, האתר החדש מציע שירות אלטרנטיבי: חבילה קבועה המגיעה בדואר בזמן קבוע בחודש, חבילה המכילה את כל מה שהבחורה צריכה בכדי לעבור את המחזור שלה, כולל ממתקים לשיפור המצב רוח.

בדיוק כמו באתר Dollar Shave Club בעל הפרסומות המשעשעות המציע לגברים שירות סכיני גילוח עד הבית,  באתר HelloFlo מנסים להקל על שים במחזור באמצעות חבילת פינוק ידידותית שמסירה את דאגות ההכנה למחזור מראשן של הנשים.


בתחילת השבוע עלתה לרשת הפרסומת המקדמת את השירות החדש, The Camp Gyno, פרסומת שהפכה ויראלית וזכתה לכמליון וחצי צפיות בתוך שלושה ימים. הפרסומת הנהדרת, שונה מכל פרסומת טמפונים/תחבושות שאתם רגילים בד”כ לראות על המסך, ומציגה ילדה חביבה כבת 12, המבלה את ימי החופש במחנה קיץ והופכת להיות הצעירה הראשונה שמקבלת מחזור במחנה, ובהתאם לכך, הופכת לגורו של שאר הבנות בכל הנוגע למחזור החודשי.

אולם, הכל משתבש כששאר הבנות מגלות את שירות HelloFlo ומתחילות לקבל כל מה שהן צריכות בדואר, כאשר השירת מנשל את הילדה הגורו מכס המלכות שלה. עם מסרים פרובוקטיבים כמו “זה כמו סנטה קלאוס לפות”, אתם כבר יכולים להבין לבד שמדובר בפרסומת די מצחיקה ומקורית, שבהחלט מצדיקה את הויראליות שלה ברשת. כצפוי, השירות עדין לא פעיל בישראל וספק אם יהיה פעיל, אבל אם אתן נתינות הממלכה האמריקאית, שווה לכן לבדוק את הדיל המשתלם והנוח הזה.

לייק לפטריה בפייסבוק