פאקינג אמייזינג – להתגלח בדולר

יש עניין אחד עליו לעולם לא הייתה ולעולם לא תהיה מחלוקת בין גברים לנשים – להתגלח זו אחת הפעולות הכי מבאסות בהיסטוריה, לא משנה אם מדובר בפנים, רגליים, חזה, בית שחי, או כל איבר אחר עליו צצות שערות מיותרות. אני למשל, מסתובב עם זקן עוד מהתיכון, ובמשך יותר מעשור סכין גילוח לא ליטפה את ,פניי ולו רק בגלל העצבים שגורמת לי הפעולה המיותרת הזאת.

אלה שבחרו חיים המלווים בגילוח יומי, יודעים שמדובר בפעולה לא זולה. סכיני גילוח הם מאוד יקרים, והלהבים אותם יש להחליף אחת לכמה ימים יקרים אפילו עוד יותר. אתר אמריקאי חדש בשם “מועדון גילוח בדולר” מציע לכם מהפיכה בהרגלי הגילוח. תמורת דולר בחודש, תקבלו בכל חודש להבים חדשים לסכים הגילוח (אשר גם אותה תקבלו במתנה בקניה הראשונה) ישירות לביתכם! במקום להוציא עשרות שקלים על סכינים ולהבים, ולבזבז זמן קניות יקר, האתר מציע לכם מגוון מסלולים, החל מדולר ועד 9 דולר בחודש.

אבל מה שמרגש בכל הסיפור הזה, הוא לא בהכרח הרעיון המבריק, אלא הקמפיין שמלווה את הרעיון הזה. הפרסומת למועדון גילוח בדולר היא אחד הסרטונים הכי מצחיקים שתראו השנה, באחריות. אני בעצמי לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה בה צחקתי בקול מסרטון פרסומת. בעצם אני זוכר. זה קרה ממש עכשיו. כמעט כמו תמיד במקרים מהסוג הזה, מדובר בסרטון שהופק בהשקעה מינימלית, אבל עם תסריט מבריק, ומשחק מבריק עוד יותר מצד הדמויות המשתתפות. למעשה, קבוצת משקיעים מארצות הברית שצפתה בסרטון, כל כך התלהבה ממנו, והחליטה להשקיע מליון דולר ברעיון. ככה עושים פרסומת

צפו בסרטון, ושתפו חברים אם אהבתם. אני אשקול מחדש את הורדת הזקן שלי. היי! שאריות של שניצל! נהדר.


לייק לפטריה בפייסבוק