מכונת הקפה המדברת שהטרידה את הלונדונים

עושה רושם שתופעת הקמפיינים מבוססי מכונות אוטומטיות הולכת ותופסת תאוצה. לפני כחודש סיפרנו לכם על קמפיין מכונת ההפתעות הנהדר שגרם לאנשים להשפיל את עצמם בפומבי רק בכדי לקבל מתנה צנועה וחסרת ערך בדמות מארז חטיפים. כעת גם חברת הקפה הבריטית  Kenco, החליטה להצטרף לחגיגה עם קמפיין מכונה מופלאה משלה.

במסגרת הקמפיין הושמה בלב כיכר סוהו בלונדון מכונת קפה אוטומטית העונה לשם קנט, ובעלת תכונה בולטת: המכונה יודעת לדבר, ואוהבת להטריד את העוברים והשבים. המכונה המצחיקה פנתה לאלו שעברו בקירבתה והציעה להם כוס קפה בחינם אם רק יסכימו למלא אחר משימה פשוטה ומביכה. הקרבנות המסכנים נאלצו, או יותר נכון בחרו, לשיר שירים, להעמיד פנים שהם מבצעים הולה הופ עם חישוק דמיוני, לצעוק ולהתחנן לקפה בחינם ואפילו לחבק ולנשק את המכונה האוטומטית הכי רגישה בסביבה. כמובן, תוך זמן קצר נוצרה התקהלות רבתי סביב המכונה, מה שלא ממש הפריע לבריטים המשועממים להמשיך ולהשפיל את עצמם בנוכחות קהל, בתמורה לכוס הקפה הנחשקת.

הצפייה בסרטון המסכם של הקמפיין משעשעת מינוס, ואפילו לא מתקרבת לשיגעון ולטירוף שאחז במשתתפים בקמפיין מכונת ההפתעות שהזכרנו קודם. אפשר לסכם ולומר כי מדובר בסה”כ בחיקוי פחות מוצלח של הקמפיין המקורי, אך יחד עם זאת, יופי של פרסומת לחברת הקפה שלא נזקקה למאמץ רב מידי או להשקעה כספית גדולה בכדי למשוך את תשומת לב הקהל ולעורר מיני באז סביב הקפה שלה, תחת הסלוגן “קפה טוב מדבר בשם עצמו”. לפחות הקופירייטר עשה את עבודתו נאמנה.


לייק לפטריה בפייסבוק