משרד הבריאות קובע: אסור להתחיל עם בחורה על סירת מנוע

מכירים את הקטע הזה בו אתם מפליגים על סירת המנוע שלכם אל עבר לב ים כשאתם לבושים אך ורק בחולצת כפתורים פתוחה וספידו אדום וסקסי המבליט את החבילה שלכם, כשלצידכם בחורה יפהפיה, מושא האהבה הלא ממומשת שלכם, ואז אתם מציעים ללמד אותה איך נוהגים בסירת המנוע בחושניות, כחלק ממהלך שאמור להוביל אתכם לליבה? ודאי! הרי מדובר בסיטואציה קלאסית שברוב המקרים נגמרת עם אהבה גדולה ועם כתוביות הרצות לאורך מסך הקולנוע, בסיומה של עוד קומדיה רומנטית מחורבנת.

הפעם לא מדובר בקומדיה רומנטית, כי אם בפרסומת לחברת ביטוח הולנדית בשם Centraal Beheer. חברת הביטוח, המכונה גם אפלדום על שם העיר ההולנדית בה היא שוכנת, ידועה בפרסומות המעולות שלה, ומריצה במשך כחמש עשרה שנה קמפיין אינסופי תחת סלוגן קבוע שלעולם אינו משתנה: “פשוט צלצל לאפלדום”. הפרסומות של אפלדום מאופיינות לרוב בהיותן קצרות, משעשעות במיוחד, ומאוד מאוד פופולאריות.

בפרסומת הוכחית, הבחור בר המזל, מנסה להריץ מהלך על הבחורה החביבה שחולקת איתו את סירת המנוע. בעוד הוא מסביר לה כיצד לשלוט על ההגה, הוא שולח יד זדונית לעבר המותניים שלה. לצערו, מסתבר שהבחורה היא בונקר רציני, ולא ממש מגיבה כפי שציפה שתגיב. התוצאה: טלפון עתידי לחברת הביטוח.

את הסרטון המצחיק הזה מלווה שיר הפתיחה של הסדרה הפופולארית משנות השמונים “ספינת האהבה”, והרי ידוע שכל סצינה שמולמה בהיסטוריה לצלילי השיר הזה היא בהכרח סצינה מצחיקה. צפו בסרטון המשעשע, ואם ממש משעמם לכם, גם בפרסומות נוספות ומצחיקות של חברת הביטוח.


לייק לפטריה בפייסבוק