רווחה מסוג אחר: הקמפיין שהאריך את ‘שעת השמחה’ בפאבים

אחד הרגעים היותר מבאסים בבילוי בפאב המקומי, הוא הרגע בו אתה מבין שהתעכבת יותר מידי זמן עם ההזמנה, פספסת את ה- happy hour ממש בכמה דקות, וכעת עליך לשלם מחיר מלא על הבירה והצ’ייסרים. אין מה לעשות, שעת השמחה בפאב היא שעת אחדות לאומית בה אנחנו מרגישים שאנחנו דופקם את המערכת ושותים כמעט על חשבון הבית.

יצרנית הבירה באדווייזר הבינה מה חשוב לקהל הלקוחות השתיינים שלה, והשיקה מהלך מבריק בפאבים ברחבי אקוואדור. הקונספט פשוט: בתוך הפאב הותקן שעון דיגיטאלי מיוחד הסופר אחורה את הזמן עד לתום שעת השמחה, כך שכל הנוכחים במקום יוכלו לתכנן את ההזמנה הבאה שלהם ולהמשיך לדפוק את המערכת. אבל זה כמובן לא הרעיון המרכזי של הקמפיין.

בכל הזמנת בירה באדווייזר, קיבל הלקוח יחד עם פיינט הבירה שלו תחתית מיוחדת הנושאת קוד QR יחודי. הבאדקלוק, השעון של באדווייזר, צוייד גם בסורק ברקודים מיוחד, כך שכל מי שהזמין בירה יכול לקחת את התחתית שלו ולסרוק אותה באמצעות הסורק. בכל סריקה כזאת של תחתית בירה, מתווספת דקה לשעת השמחה במקומית, כך שכל הנוכחים במקום יכולים להמשיך ליהנות מבירה מוזלת למשך דקה נוספת. כך, ככל השנוכחים במקום יזמינו יותר בירה בשעת השמחה, כך היא לעולם לא תסתיים.

החבר’ה של באדווייזר הוכיחו יצירתיות ומקוריות מופלאות, ויצרו באמצעות פעולה פשוטה ואמצעים מוכרים, קמפיין שגרם לעלייה משמעותית בכמות ההזמנות של באדוויזר בפאבים בהם הותקן השעון, ומעבר לזה הוסיף עוד קמצוץ שמחה לשעת השמחה המופלאה. סחתיין. צפו בסרטון המציג את הקמפיין.


לייק לפטריה בפייסבוק