מעולה: פארודיה מצחיקה על סרטוני הפרסומת למברשת השיניים של Oral-B

שבועיים לאחר שכבשו את הרשת עם “סעמקום”, סרטון הפארודיה המעולה על הפרסומות המעיקות של סלקום, חוזר צוות “ת’כלס” הכולל את הקומיקאי המופרע גדי וילצ’רסקי והצמד רועי מישר ולירון אטיה (look&listen) להצחיק אותנו עם סרטון פארודיה חדש, כשהפעם הקרבן התורן, ובצדק יש לומר, הוא מותג מברשות השיניים Oral-B, מתג שקשה למצוא דברים גרועים יותר מהפרסומות שלו.


ממש כמו בפרסומות המקוריות, גם בסרטון המצחיק הזה המפרסם את המותג הפיקטיבי Anal B, אנו חוזים במומחה מתחזה מטעם החברה לבוש בחלוק לבן כמיטב המסורת, כשלצידו פרזנטורית עם יכולות משחק גרועות במיוחד שמשחקת אותה כאילו היא באמת מתעניינת במברשת השיניים החדשה.המומחה מתוודה שאין לו מושג על מה הוא מדבר, מקשקש קצת על פלאק, והפרזנטורית מצידה לא באמת מקשיבה למילה ממה שהוא אומר, ורק מנהנהת בראשה מפזרת לאויר עובדות מגוכחות ושאלות לא קשורות וחסרות מעוף ותכלית.

הסרטון הזה, שממשיך את הקו המעולה של קודמו ומתובל בהמון פאנצ’ים קטנים ומצחיקים (שימו לב לכיתוב בצד הסרטון בתחילתו), כבר צבר מעל עשרים אלף צפיות מאז פורסם אתמול בלילה. אמנם, בעיקר בגלל העובדה שלא מדובר במותג חזק ומושמץ כמו סלקום, סביר שהבאז סביב הסרטון לא יהיה מטורף כמו זה שיצר “סעמקום” שהוסר בהמשך במפתיע מהרשת, אך אין ספק שפרוייקט ת’כלס מסתמן ביציאה מבריקה, ואנחנו כבר לא יכולים לחכות למותג הבא שיחטוף בראש מוילצ’רסקי והחברים. תענוג.

לייק לפטריה בפייסבוק