סעמקום: פארודיה מעולה וקורעת על סרטוני הפרסומת של סלקום

יש שני דברים בטוחים וידועים מראש בעולם הזה: המוות והפרסומות של סלקום. בעבר ביקרנו כאן לא פעם את הפרסומות ה”מרגשות” והלעוסות עד כדי בחילה של סלקום, אשר מנסות לפרוט על מיתרי הרגש שלנו באמצעות תסריטים שמאלציים במיוחד, שבדרך כלל לא קשורים בעליל למסר של הפרסומת ולסלקום, תחת המסר “ככה זה כשאוהבים”.

הקומיקאי הפרוע גדי וילצ’רסקי, בשיתוף עם לירון אטיה ורועי מישר (look & listen), יצרו יחד סרטון פרודיה מעולה, מושקע ומאוד מצחיק הלועג לפרסומות של סלקום, כחלק מפרוייקט “ת’כלס” המשותף שלהם, שמטרתו “להביא לכם ישר לפנים את האמת מאחורי מלאנתאלפים השקרים שמספרים לנו בכל יום”. כדי לא להרוס לכם את הפאנץ’, כדאי שתצפו בסרטון לפני שאתם ממשיכים לקרוא.


הסרטון המצויין המפרסם את חברת סעמקום, מציג חבורת אנשים במהלך מסע לוויה בבית העלמין. בני המשפחה והחברים עומדים כואבים ושבורים מעל הקבר הטרי של המנוח, אלא שאז קורה הבלתי ייאמן וידו של הנפטר פורצת לפתע מהקבר והוא קם לתחייה. כמיטב המסורת של פרסומות סלקום, המוזיקה ברקע נעצרת לפתע לפאוזה דרמטית ואז, לצלילי “שום דבר לא ידוע”, פורץ הקריין הנרגש אל תוך הפרסומת ומכריז “אין דבר מרגש יותר מבן משפחה שקם לתחיה”.

בסלקום כנראה לא יפסיקו בקרוב לייצר את פרסומות הפלסטיק שלהם, אבל לפחות פעם אחת זכינו לקבל את הדבר האמיתי, עם סרטון סאטירי מדוייק שמצליח לפגוע בול.

סעמקום 4

סעמקום 5

סעמקום 2

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק