פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: צוות ת’כלס בפרודיה מצוינת ומצחיקה על סרטוני הפרסומת של חברת החשמל

בעוד חשבון החשמל שלנו רק הולך ותופח עם השנים, בחברת החשמל ממשיכים לחגוג על חשבון המזומנים שלנו ומייצרים בכל מספר חודשים פרסומות זוללות תקציב המשתמשות בהון העתק שאנחנו שופכים בכדי לפרסם חברה שהיא בעצם מונופול ואין לה אף מתחרה. סתם שנדע שהם שם, ממשיכים לאכול בחינם על חשבוננו.

צוות ת’כלס (גדי וילצ’רסקי, רועי מישר, לירון אטיה), החברים שאחראים על הפרסומת הפיקטיבית המעולה ס’עמקום הלועגת לחברת סלקום וגרפה מאות אלפי צפיות לפני כחודשיים, ועל עוד שלל סרטונים סאטיריים מצחיקים נוספים, שוב מפגיזים, והפעם עם פרסומת פרודית מעולה על פועלה האבסורדי של חברת החשמל.


בסרטון המעולה, אנחנו מכירים לראשונה את הבובות העשירות שפע ובצע, שנכנסות לנעליהן של שקע ותקע ונמצאות בעיצומה של מסיבת בריכה מטורפת בוילה נידחת כלשהי, כשכל ההוצאות כמובן, על חשבון משלם החשמל.

שפע מביע דאגה בנוגע לבזבזנות היתר של השניים כשבצע מחליט לעשות מעשה ולצאת בהכרזה מהפכנית: חשמל חינם לניצולי שואה. כצפוי, כשהוא מכריז על הרעיון שלו, שאר משתתפי המסיבה מגיבים בצחוק רועם, רגע לפני שהפרזנטור מיכאל הנגבי פורץ מתוך הבריכה ומסביר לשפע ובצע מדוע אין להם שום סיבה לחשוש מנטישת לקוחות, היות והם החברה היחידה בשוק ואנחנו הלקוחות, איך לומר, מטומטמים.

הסרטון המצוין עלה לרשת אתמול (חמישי) בלילה, גרף כבר קרוב ל-20 אלף צפיות וכנראה יהפוך ללהיט הישראלי התורן ברשת. כמובן, כל צפייה בסרטון שוות ערך לדקה של חשמל עבור המחשב שלכם, ולכמה אגורות נוספות בחשבון החשמל. גאוני.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...