פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראות היום דמויות המשנה של הסדרה "חברים"

למרות שיותר מ-15 שנים חלפו מאז שודר הפרק האחרון בהחלט שלה, עושה רושם ש"חברים", אחת הסדרות האהובות והפופולריות אי פעם, לעולם לא תעזוב את המסך והשידורים החוזרים של 236 הפרקים שלה כנראה אף פעם לא יפסיקו להצחיק אותנו.

בזמן שחלף מאז ירדה הסדרה מהמסך, הספקנו כולנו לעקוב אחרי קריירות הסולו המוצלחות יותר או פחות של 6 כוכבי הסדרה, שהספיקו להתבגר בכמה שנים ולהצטייד בלא מעט קמטים ושיערות לבנות, אבל מה עלה בגורלן של ג'ניס, ריצ'ארד, גאנת'ר, פרנק בופה וכל שאר כוכבי המשנה הבולטים שהופיעו בסדרה לאורך עשר העונות שלה?

סדרת התמונות הנהדרת הזאת תעיף אתכם בחזרה לסנטרל פרק, ותיקח אתכם למסע נוסטלגי שבעיקר מזכיר לנו הצופים שגם אנחנו הזדקנו. מוכנים? תתחילו לגלול.

ג'יימס מישל טיילר (גאנת'ר)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by James Michael Tyler (@slate_michael)

מגי וולר (ג'ניס ליטמן)

 

ג'יין סיבט (קרול וויליק)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jane Sibbett (@janesibbett)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jane Sibbett (@janesibbett)

ג'סיקה הכט (סוזן באנץ')

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jane Sibbett (@janesibbett)

טום סלק (ד"ר ריצ'ארד ברק)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @secrets_de_tournages

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PopCulture (@popculture)

ג'ון פבראו (פיט בקר)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends Media 📺 (@friends.media)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau)

פול ראד (מייק הניגן)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paul Rudd (@paul.rudd)

איישה טיילר (צ'ארלי ווילר)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRIENDS © (@friendsxdaily)

כריסטינה פיקלס (ג'ודי גלר)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @friends.by.the.couch

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Christina Pickles (@christinapickles)

אליוט גולד (ג'ק גלר)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elliott Gould (@elliottgould)

ג'ובאני ריביסי (פרנק בופה)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosalia Diaz (@rorringadi)

 

דברה ג'ו רוף (אליס נייט בופה)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends Videos (@nbcfriendsvideos)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Gow (@davidfgow)

לארי הנקין (מיסטר הקלס)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @friends.by.the.couch

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by taryn granados (@missladyfinger)

לורן טום (ג'ולי)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends About (@friendsabout)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Tom (@laurentom9000)

הלן בקסנדל (אמילי)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chanoeys (@chandler_and_joeys)

 

>> 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על "חברים

>> 11 טעויות שכנראה לא שמתם לב אליהן בסדרה חברים

>> פרט הטריוויה הכי מגניב שלא שמתם לב אליו בסדרה "חברים"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...