20 אנשים זרים מפשיטים זה את זה בפעם הראשונה (וידאו)

אחד הרגעים המלחיצים, המביכים והמרגשים ביותר בתחילתה של מערכת יחסים הוא הרגע הזה בו התשוקה נושאת את הזוג המאוהב צעד אחד קדימה, והם נחשפים זה לזה ללא בגדים בפעם הראשונה. כשמדובר בזוג אוהבים, הרגע הזה מרגיש לרוב טבעי לחלוטין, אך מה קורה כשמבקשים מ-20 אנשים זרים להפשיט זה את זה ולהיכנס יחד למיטה בפעם הראשונה מבלי שנפגשו אי פעם בעבר? אתם לא צריכים לנחש את התשובה. פשוט צפו בסרטון, ואז המשיכו לקרוא.

עוד בפטריה

20 סדרות מומלצות בנטפליקס שכדאי לכם להוסיף לרשימת הצפייה

55+ בדיחות קרש מצחיקות וטיפשיות במיוחד

10 אפליקציות מגניבות ושימושיות שכדאי לכם לנסות


את הסרטון “UndressMe” יצרה האמנית והבמאית טטיה פילייבה, שאחראית גם על על סרטון “נשיקה ראשונה” אשר הציג 20 זרים המתנשקים זה עם זה בפעם הראשונה, אחד הסרטונים הכי פופולאריים וויראלים של השנה, שמספר הצפיות בו נכון לכתיבת שורות אלה מתקרב ל-90 מליון.

ממש כמו במקרה של הסרטון הקודם, גם הפעם לא מדובר באמת בסרטון תמים כי אם בפרסומת-פרומו לקראת העונה השנייה של התכנית “Masters of S*x” המשודרת בערוץ ShowTime האמריקאי.

אלא שבניגוד לסרטון המקורי שהיה עטוף במעטה מסתורין, תמימות ורגש וכבש את הרשת בסערה, לפני שהתגלה כפרסומת, הסרטון השני של פילייבה מרגיש מעט מתוסרט ומבויים, והעובדה שאנו יודעים מראש שמדובר בדוגמנים/שחקנים ולא באנשים “רגילים”, גם אם הם באמת לא נפגשו או ראו אחד את השנייה מעולם, מעט מורידה מאלמנט ההנאה וההתרגשות מהסרטון. תוסיפו לכך את העובדה שחלק מהצמדים בסרטון לוקחים את הענין צעד קדימה לאחר שנכנסים למיטה, ותקבלו בעיות אמינות קלות.

זרים מתפשטים 6

ובכל זאת, בשילוב עם המוזיקה הנהדרת ברקע וחלון ההצצה המסקרן שנפער אל עולמם האינטימי של שני זרים אשר נחשפים זה לזה עם המון מבוכה, שיחות שטנות ומשעשעות ורגעים כנים ומצחיקים, הסרטון עושה את העבודה וברור שיהפוך כנראה גם הוא ללהיט ויראלי. מאז פורסם שלשלום זכה כבר למיליון צפיות, והמספר ממשיך לעלות.

לייק לפטריה בפייסבוק