הרגלי השינה המוזרים של המפורסמים

חשבתם פעם איך האנשים ששינו את פני האנושות ישנים? מהם הרגלי השינה של אלברט איינשטיין? כמה שעות ישן בלילה תומס אדיסון? וכמה מכשירי אדים יש סביב המיטה של מריה קארי?

כל העבודות (שחלקן אולי ירדימו אתכם) נמצאות בתרשים הבא

מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 1.1מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 1.2

 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 2 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 3 מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 4מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 5.1מפורסמים ישנים בחסות מזרני פנדה 5.2

לא משנה אם אתם מפורסמים או לא, שינה טובה יכולה לשפר את הבריאות שלכם, לשפר את היכולת המחשבתית, לשפר את מצב הרוח ואפילו לעזור לכם בדיאטה. לכן, חשוב שהשינה שלכם תהיה איכותית. אחד מהדברים המשפיעים ביותר על איכות השינה הוא המזרן. רבים חושבים שמזרן קפיצים הוא המזרן הטוב ביותר אבל התפיסה הזאת שגויה. בשנים האחרונות מזרנים מספוג זיכרון (ויסקו) צוברים פופולריות וגם בארץ יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות מזרן מספוג זיכרון.

חברת פנדה היא אחת מהחברות המובילות בארץ במזרנים מספוג זיכרון. המזרנים נמכרים על פי המודל החדש, הקנייה מתבצעת באינטרנט והמזרן מגיע עד לבית הלקוח לתקופת ניסיון של 100 לילות. במידה והלקוח אינו מרוצה מהמזרן חברת פנדה אחראית להגיע אל בית הלקוח ולאסוף את המזרן, ללא תשלום נוסף. מודל זה מאפשר להוזיל משמעותית את מחיר של המזרן. אז אם אתם חושבים להחליף את המזרן הישן שלכם כדאי לבקר באתר של פנדה pandazzz.co.il. מי יודע, אולי אם תשדרגו את השינה שלכם תהפכו להיות מפורסמים?

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק