שיט שתל אביבים אומרים באזעקה (וידאו)

ובכן, זו הייתה רק שאלה של זמן עד שזה יקרה, והנה בבוקר יום בהיר, היום השביעי למבצע ‘עמוד ענן’, סוף סוף אנו זוכים לראות בין שלל הממים, התמונות והסרטונים הפארודיים והויראליים משדה הקרב ומהעורף, גם סרטון נוסף בסדרת “שיט שאנשים אומרים” המתייחס לאירועי הימים האחרונים כפי שהם מתרחשים בתל אביב.

‘שיט שתל אביבים אומרים באזעקה’ הוא סרטון משעע שיצרו חבורת המוכשרים קונסטנטין לאורי, ויטה קיירס, תומר קוזיניץ, גילי טל, גיל קציר וקטיה חולמקביסט, בו תוכלו למצוא את מיטב ההגיגים התל אביבים מששת ימי האזעקות הבלתי פוסקות עד לא קיימות במרכז. בתל אביב כמו בתל אביב, נשמעו בסה”כ חמש אזעקות, אבל זה לא מפריע לתל אביבים להרגיש שהם חלק בלתי נפרד מהעורף החזק, העורף שסופג מהלומה אחר מהלומה, אך עדין לא מוותר על ביקור הבוקר בבית הקפה, העורף שנפגש בחדר המדרגות בזמן האזעקה ומתכנן כיצד ליצור סרטון ויראלי שינצל את המומנטום והמצב הרגיש.

אז איך שומרים חניה כשיש אזעקה? איזה כיוון בכלל זה עזה?  ומה עם יהיה עם כל האזעקות האלה? הגזימו היום ממש. כבר פעם שניה. צפו בסרטון.

עוד בפטריה: למה לא יורים על הרצלייה?

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק