בלי פיג’מה: מרילין מונרו לובשת רק כמה טיפות של שאנל

גם חמישים שנה לאחר מותה, עושה רושם כי רגעי התהילה של מרילין מונרו לעולם לא ייגמרו. בעוד מותגי בשמים וקוסמטיקה רבים משלמים הון תועפות לסלבריטאיות על מנן שישמשו כפרזנטוריות בקמפיינים הפרסומיים שלהם, עושה רושם שלמותג הטיפוח היוקרתי שאנל שיחק המזל, ובעקבות תמונות נדירות והקלטה קולית אחת של הכוכבת ההוליוודית הכי מפורסמות בהיסטוריה, זכתה להרים קמפיין נהדר, בלי הוצאות כספיות מיותרות.

רק לפני  כחודש הצגנו לכם כאן קמפיין נוסף של שאנל בכיכובו של בראד פיט, קמפיין דיי כושל וחסר ברק, והנה, בניגוד מוחלט לקודמו, הקמפיין החדש מצליח לסקרן ולרגש. בסרטון החדש שלהם, חושפים בחברה מספר נקודות ציון בקריירה של מונרו, בהם בחרה להזכיר את המותג הכה אהוב עליה, שאנל. תחילה היה זה ראיון למגזין הצרפתי LIFE בו נשאלה מה היא לובשת כשהיא הולכת לישון. מונרו הגיבה לשאלה בתשובה: “כמה טיפות של שאנל 5”. מי היה מאמין אז לפני יותר מחמישים שנה, שהמשפט הזה עוד יצוטט בשנת 2012.

עוד בפטריה: קונדום המים של דורקס

בהמשך הסרטון מוצגות תמונות נדירות של מרילין מתוך סדרת צילומי עירום על מיטתה, תמונות שלא נחשפו אף פעם ובהן ניתן להבחין על השידה ליד מיטתה בבקבוק של שאנל 5. גולת הכותרת של הסרטון היא הקלטה ווקלית נדירה של הכוכבת, בה היא מספרת לחברים על הראיון אותו הזכרנו קודם, ואומרת: “שאלו אותי מה אני לובשת כשאני הולכת לישון. האם פיג’מה, או רק את החלק העליון או התחתוןן  שלה? עניתי שאני לובשת שאנל. כי זאת האמת. לא נעים לי להגיד ‘ערומה’… “

הפרסומת החדשה של שאנל מרגשת, ובפחות משתי דקות מצליחה לגרום לצופה לחוש שוב את מרילין מונרו, השיגעון והטירוף שלה, והקסם המופלא הזה שמצליח להפנט כל זוג עיניים שמבטן נקלע לסביבתה. בעידן של אינסוף דוגמניות וסלבריטאיות מהממות אשר צצות בכל רגע, מדהים לראות איך דמותה של מרלין היא אלמותית, ופשוט שווה הרבה יותר.


לייק לפטריה בפייסבוק