שיט שסטודנטים אומרים בתקופת מבחנים

אם אתם סטודנטים, סביר להניח שבשבוע האחרון אתם נמצאם בעיצומו של משבר רציני, משבר הידוע בכינויו “תקופת המבחנים”. אם יש דבר גרוע יותר מהסימסטר האקדמי עצמו, היא כמובן תקופת המבחנים הנוראית, בו מתבקשים הסטודנטים להתייצב לדו קרב שאין בו מנצחים, עם החומר אותו למדו או לא למדו במהלך הסימסטר.

באוניברסיטאות ובמכללות נוהגים לקרוא לתקופה הזאת “חופשת סימסטר”, אבל אל תתנו למערכת לעבוד עליכם, מדובר בסיוט עלי אדמות, שגורם לסדטונים ברחבי ישראל להפוך למכונות למידה משומנות ולפתח הרגלים מגונים ובלתי נסבלים הכוללים סידור כפייתי של החדר, אכילה מופרזת, שיחות טלפון בלתי פוסקות ובעיקר חפירות אינוספיות לחברים שאינם סטודנטים, על איך המרצה דופק אותם..

שיט שסטודנטים אומרים בתקופת מבחנים

רומן גורניך, סטודנט במכללה האקדמית ראשון לציון, גייס כמה חברים, ויצר סרטון משעשע במיוחד, “שיט שסטודנטים אומרים בתקופת מבחנים”, המתווסף לסדרה ארוכה ואינסופית של סרטוני “שיט שאנשים אומרים”.

עוד בפטריה:
> שיט שפנאטים של אפל אומרים
> שיט שהורים אומרים כשהאינטרנט שלהם נתקע

אם אתם סטודנטים לשעבר, ודאי תיזכרו בערגה בימים הנוראים ההם, תזדהו ותצחקו  מאמירות רבות בסרטון. לעומת זאת, אם אתם סטודנטים בהווה, סביר שתשתפו את הסרטון הזה, תתקשרו לספר עליו לכל החברים שלכם, תעשו הפסקת סיגריה, משהו קטן לאכול, הפסקת טלויזיה של לא יותר מחצי שעה כי חייבים לחזור ללמוד, וכמובן שנ”צ קצרה שתחרב לכם את כל אחר הצהריים, בדרך לעוד שעת למידה מנומנמת וויתור מוקדם מהצפוי לטובת ערב חבר’ה.


קרדיטים:
בימוי/תסריט:רומן גורניך מפיק בפועל: עופר בר אל הפקה/הפצה ויח”צ: דור חיים שחקנים: רן אסולין, נופר אליהו, זיו קרויטרו צילום: זיו קרויטורו, ליאור בלגזל עריכה: אמיר כץ, עוזרת הפקה – מור פייראיזן

לייק לפטריה בפייסבוק