פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפסל הזה של רונאלדו שהוצב בעיר הולדתו הוא כנראה יצירת האמנות הכי גרועה אי פעם

כריסטיאנו רונאלדו, הכוכב הענק של ריאל מדריד ונבחרת פורטוגל, הוא כידוע מכונת שערים משומנת שלא עוצרת לרגע ונחשב ביחד עם יריבו הגדול ליאונל מסי לאחד מצמד השחקנים הגדולים בתולדות הענף.

כריסטיאנו רונאלדו 1

לכן, אף אחד לא הופתע כשבעיר הולדתו פונשל שבאיי מדיירה הפורטוגלים החליטו לעשות כבוד ענק לכוכב הכי גדול שיצא ממנה ולקרוא על שמו את שדה התעופה המקומי.

כריסטיאנו רונאלדו 2

כן כן, נמל התעופה של מדיירה הוא באופן רשמי "נמל התעופה על שם כריסטיאנו רונאלדו". לא בטוח אם ישנם בעולם עוד אנשים בני 32 שזכו לכבוד שכזה.

כריסטיאנו רונאלדו 3

אתמול (רביעי), נערך טקס רשמי בנוכחותו של הכוכב במסגרתו הוכרז השם החדש של נמל התעופה. אלא שהרגע המעניין באמת בטקס הזה הגיע כאשר מנהלי נמל התעופה חשפו בפני רונאלדו והעולם את הפסל החדש בדמותו שיוצב בכניסה לשדה.

כריסטיאנו רונאלדו 4

כפי שאתם יכולים לראות, מדובר ללא ספק באחד הפסלים הכושלים בהיסטוריה, ונראה כי אף אחד מזוגות העיניים שיצרו אותו או צפו ביצירה הזאת לפני טקס החשיפה שלה לא עצר לרגע להסתכל על תמונה של רונאלדו.

כריסטיאנו רונאלדו 5

ואם אתם רוצים לצחוק באמת, הנה המקור ליד הפסל. אוי ואבוי.

כריסטיאנו רונאלדו 6

למרות העובדה שאי אפשר להביט בפסל הזה בלי לשחרר צחקוק מרושע, כריסטיאנו רונאלדו דווקא הצליח לשמור על איפוק ולהתנהג בדיפלומטיות, כאילו לא קלט עד כמה מזעזע המונומנט שעתיד לעטר את הכניסה לנמל התעופה בעשרות השנים הקרובות.

כריסטיאנו רונאלדו 7

כמובן, גם הגולשים ברשת לא נשארו אדישים והחלו לפרסם ממים ותמונות מצחיקות על חשבונו של הכדורגלן, או על חשבונו של הבחור שפיסל אותו, תחליטו אתם.

כריסטיאנו רונאלדו 8כריסטיאנו 10

אגב, זו כבר הפעם השנייה שבעיר הולדתו של רונאלדו מנסים לפרגן לכוכב ומפשלים בגדול. לפני קצת יותר משנתיים הוזמן הכוכב לחניכת פסל נוסף שלו שהוצב במרכז העיר, וגם שם חיכתה לו הפתעה גדולה ברגע החשיפה. בשורה התחתונה, אי אפשר שלא לתהות אם מישהו שם בעירייה ממש שונא את רונאלדו, או לחילופין, האם הפסל המקומי הוא עיוור.

כריסטיאנו רונאלדו 9

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...