פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: פסל חדש של רונאלדו שנחנך בעיר הולדתו חשף הפתעה גדולה במכנסיו של הכוכב

כריסטיאנו רונלדו, כוכבה הפורטוגלי של ריאל מדריד, הוא כידוע מכונת שערים משומנת שלא עוצרת לרגע, ואחד השחקנים הגדולים בתולדות הענף. כיאה למעמדו, בעיר הולדתו פונשל שבאיי מדיירה הפורטוגלים, החליטו לעשות כבוד לכוכב האדיר שהעלה את העיירה שלהם על המפה, ויצרו פסל מיוחד לכבודו בו הוא מוצג בפוזה הכי מפורסמת שלו – רגע לפני בעיטה חופשית, פסל שנחשף שלשום בטקס מיוחד בעיר בהשתתפות רונאלדו ומשפחתו, שהגיעו במיוחד כדי לחזות ברגע המרגש.

לאחר החלק האמנותי שכלל שירים וכמה נאומים משעממים, הגיע הרגע הגדול (הסרטון בתחתית העמוד), וכריסטיאנו בכבודו ובעצמו משך את הסדין מעל הפסל וחשף את הפסל שלו לעיני הקהל הרחב במקום וברחבי העולם, תרתי משמע.

כריסטיאנו רונאלדו 1

אם נתעלם מהעובדה שהפנים של הפסל לא ממש דומות לאלה האמתיות של רונאלדו, דווקא החלק התחתון שלו הוא זה שמשך את מרבית תשומת הלב, בגלל סיבה אחת בולטת במיוחד.

כריסטיאנו רונאלדו 2

לא, לא מדובר בחיוך השטני והמאולץ של כריסטיאנו, כי אם באזור החלציים של הכוכב. משום מה, האמן שיצר את הפסל החליט להדגיש עוד תכונה מוכרת של רונאלדו, המכנסיים הצמודות מדי שהוא לובש במשחקים, אלא שהוא מעט נסחף ופרגן לו עם חתיכת חבילה בתוך המכנסיים,

כריסטיאנו רונאלדו 3

אין ספק, מדובר באחד הפסלים היותר כושלים שראינו, אבל כריסטיאנו לא נתן לעובדה הזו לקלקל לו את החגיגה,  ואפילו הצטלם עם הבן שלו על רקע הפסל, כששניהם מניפים אגודלים מרוצים. ת'כלס? בצדק.

כריסטיאנו רונאלדו 4

התקרית המביכה הזו הפכה מיד לשיחת היום ברשתות החברתיות עם מגוון אינסופי של סטטוסים וציוצים שלעגו לחבילה של רונלדו, כמו למשל התגובה: "אני בטוח שרונאלדו מאוד 'מתרגש' מהפסל החדש שלו". 

כריסטיאנו רונאלדו 5

אבל רגע אחד. אולי בעצם…

כריסטיאנו רונאלדו 7

ייתכן שכולנו טעינו? הנה תמונה של רונאלדו במהלך משחק, שמוכיחה שהאמן שיצר את הפסל בסה"כ ניסה להיות נאמן למציאות. זה אולי לא מסביר את הכישלון המוחלט שלו בהעתקת פניו של הכוכב, אבל היי, נראה אם מישהו יעז לומר משהו כשהאקדח של כריסטיאנו מופנה אליו מבעד למכנסיים.

כריסטיאנו רונאלדו 6

והנה הסרטון המצחיק של רגע החשיפה. דלגו כמה שניות בהתחלה, וצפו בכריסטיאנו מושך את הלוט מעל הפסל.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...