פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השקעות נדל"ן באנגליה בשנת 2019 – מידע, אפשרויות ונתונים

אנשים רבים רואים לנכון להשקיע בנדל"ן בעשור האחרון ואין ספק כי זו אחת ההחלטות העסקיות והכלכליות הנכונות ביותר. השקעות נדל"ן, בארץ או בעולם מובילות כמעט תמיד לרווח כלכלי נאה, כאשר ישנם מקומות ומיקומים המאפשרים הצלחה ושגשוג גבוה יותר.

למשל, ניתן להבחין כי בשנים האחרונות אנשים המבינים בתחום בוחרים לא פעם לבצע השקעות נדלן באנגליה ולכך יש מספר סיבות והיבטים. הממלכה הבריטית היא יעד תיירותי נהדר אך מומלץ לבחון אותו גם בעין נוספת ולוודא האם כדאי ומשתלם להעמיק בשוק הנדל"ן בבריטניה.

קרדיט: pixabay.com

נדל"ן להשקעה באנגליה – מדוע ולמה?

אם יש ברשותכם סכום כסף ואתם חושבים על השקעה בחו"ל, וודאי תשמחו לדעת שהתהליך באנגליה יהיה נוח יותר מאשר במדינות אחרות. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בהיבט התקשורתי ובשפה, הרי באנגלית השפה היא אנגלית וכך מתאפשרת לרוב הישראלים הגישה הזמינה והנוחה למסמכים ולטפסי הבירוקרטיה השונים.

בעוד במדינות אחרות השפה היא שונה ולא תמיד יש מתורגמנים זמינים, עם האנגלית קל להתמצא ופשוט יותר לבצע משא ומתן בשפה בינלאומית זו. גם בהיבט התקשורת היום יומי שתצטרכו לקיים בהמשך עם דיירים או אנשי מקצוע אחרים – יהיה קל יותר לשוחח באנגלית מאשר בכל שפה זרה אחרת.

בהתייחס לאפשרויות השקעה אחרות על גבי הגלובוס, יש לאנגליה יתרון נוסף. היתרון קשור למיקום של אנגליה לעומת ישראל ולמרחק ביניהן. אנגליה לא נחשבת למדינה מרוחקת והגישה אליה די פשוטה בטיסה.

למעשה, תוך חמש שעות טיסה תוכלו להגיע אל אנגליה ולטפל בכל דבר שעולה על רוחכם. למשל, אם יש צורך בפגישה פרונטלית עם נציגי נדל"ן או דיירים, הדבר יתאפשר מבלי הרבה בעיות. לעומת ארצות הברית או כל מדינה מרוחקת אחרת, אנגליה קרובה ומאפשרת הגעה אליה בטיסה ישירה על בסיס יומי.

ככל שהנכס יותר קרוב אליכם, כך הגישה שלכם אליו יותר נוחה וזמינה – זהו פרמטר שיש לקחת בחשבון אם אתם רוצים להיות מעורבים בניהול ואחזקת הנכס.

באיזו עיר באנגליה כדאי להשקיע בנדל"ן?

כפי שציינו קודם לכן, נדל"ן הוא השקעה טובה ובטוחה בכל נקודה על הגלובוס אך אם כבר בחרתם להשקיע בנדל"ן בבריטניה רצוי לבחור ביעדים מרכזיים. האזורים ה"בטוחים" ביותר להשקיע בהם הם בערים כמו מנצ'סטר, לונדון, ניו-קאסל וליברפול. אלו ערים גדולות ומרכזיות, יש בהן בנייה מתקדמת ומתפתחת וההשקעה בהן הוכחה כמוצלחת לאורך העשור האחרון. מבחינת מיקום כללי יותר, אם אתם שוקלים לקנות דירה להשקעה באנגליה – רצוי לבחור בקניית דירה להשקעה בצפון אנגליה לעומת הדרום מכיוון שאזור זה נחשב ליוקרתי ומוצלח יותר.

הסיכוי להשכיר את הנכס בצפון אנגליה גבוה יותר מאשר באזורים אחרים ולכך מספר סיבות שאחת מהן גם קשורה לאוכלוסייה המתגוררת באזור זה. צפון אנגליה נחשבת לאזור מובחר ומרבית התושבים שם הינם משכילים ומרוויחים משכורות נאות – רמת החיים של גבוהה יותר ובשל כך יש ביקוש למגורים שם.

אפשרויות רכישה באנגליה – איך זה עובד?

וודאי שאלתם את עצמכם איך בעצם מתקדמים ורוכשים דירה להשקעה באנגליה. ובכן, מדובר בפרוצדורה לא מסובכת ולא יותר מדי שונה מהתהליך שתעברו ברכישת דירה בישראל.

באנגליה אין הגבלות משמעותיות שמוטלות על משקיעים זרים (מישראל ומשאר המדינות בעולם) ובאמצעות תיווך מקצועי תוכלו לבצע פעולה זאת תוך מספר שבועות.

חשוב שתבררו על הזכויות שלכם, על משכנתא אפשרית או הלוואה במימון אטרקטיבי – כל אלו קיימים ואפשריים גם לזוגות צעירים, גם לרווקים וגם למשקיעים אמידים יותר שיש ברשותם כבר מספר השקעות קודמות.

למדריכי נדל"ן נוספים על אנגליה ומדינות נוספות >> אתר נדל"ן מאסטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...