פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עיצוב ישבן – שיטות טיפול והמלצות

אחד הטרנדים החזקים שניתן לראות בתעשיית היופי והאסתטיקה בשנים האחרונות זה עיצוב הישבן. מדובר בתהליך שלעיתים מתחלק לשניים : הגדלת הישבן ועיצוב ישבן. יש שבוחרים לבצע את שתי הפעולות באותו ההליך ואחרים מעדיפים שלא. מדובר בטרנד שהגיח במדינות המערב בעקבות התרבות הלטינית והאפרו-אמריקאית כאשר נשים משפיעות ומפורסמות בעלות ישבן גדול ועסיסי החלו מעצבות אותו בהליכים פלסטיים וכירורגיים.

קרדיט: Pixabay.com

למי מומלץ ומתאים לבצע ניתוח לעיצוב ישבן?

כל אדם המעוניין לייצר לעצמו ישבן גדול, מורם וחטוב יוכל למצוא בניתוח הגדלת ישבן פתרון מעולה. לעיתים אנשים פונים להליך זה בעקבות ירידה משמעותית במשקל כאשר גם הישבן מאבד את צורתו בשל הירידה הדרסטית במשקל. רוב הלקוחות שמגיעים לקליניקות השונות לבצע את הניתוח אלו נשים שרוצות ישבן גדול יותר אך ישנם גברים לא מעט גברים שרואים לנכון לבצע ניתוח להגדלת ישבן.

כיצד מתבצע הניתוח לעיצוב והגדלת ישבן?

ישנן מספר שיטות לעיצוב הישבן כשאחת מהן היא לעסוק בספורט ובכושר גופני, תוך כדי התאמת תרגילים שמיועדים לעיצוב הישבן. מדובר לרוב בתהליך ארוך שיש לתחזק ולהתמיד בו ולא כל אדם מוצא לכך זמן או כוחות פיסיים. עקב כך, הפתרון של ניתוח לעיצוב הישבן הוא הזמין והנוח ביותר.

את הניתוח מבצעים בהרדמה מלאה כשהמנותח ישן ואינו מרגיש דבר. לעיתים נהוג לשלב עם עיצוב הישבן גם פעולות נוספת כמו שאיבת שומן מאזורים מסוימים בגוף והעברתם בהשתלה אל הישבן. אחת השיטות היא על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית ושומן עצמוני – המנתח בונה באמצעות חומרים אלו את צורתו של הישבן ומעצב אותו לפי רצון המטופל כאשר הצורה האידיאלית היא כמו אגס. לעיתים נהוג גם להחדיר שתלים העשויים מסיליקון ובכך לייצר הרמה לישבן.

במהלך הניתוח המטופל שוכב על הבטן ולאחר סימון מדויק ומקצועי של הרופא מתחיל התהליך. יתבצע חתך באזור הנחוץ, תתבצע הפרדה של העור והשומן אל הצדדים ופנימה יוחדר השתל. בסיום התהליך המנתח יתפור את האזור המנותח והמטופל יחזור לביתו לתקופת מנוחה עד להחלמה מלאה.

האם עשויים להיות סיבוכים כלשהם במהלך או אחרי הניתוח לעיצוב ישבן?

בניתוח לעיצוב ישבן עשויים להיות סיבוכים, כמו בכל תהליך כירורגי אך יש להבין כי מדובר בסיכויים נמוכים למדי. הסיבוכים האפשריים הם שטפי דם, בצקות קלות, חוסר סימטריה, נמק, דימומים, פגיעות עצביות, תסחיפי שומן, זיהומים וכדומה. בניתוח שבו מוחדרים שתלים עשויים להיות סיבוכים נוספים כמו נדידת שתלים, היפרדות שולי הפצע, התכווצות קופסית.

תוך כמה זמן רואים את תוצאות הניתוח?

את התוצאה הסופית של הניתוח ניתן לראות תוך פרק זמן קצר, בדרך כלל כשבועיים. תהליך ההחלמה אורך מספר שבועות וכבר אחרי כעשרה ימים תרגישו כי הכאב אינו משמעותי וניתן יהיה להפסיק עם משככי הכאבים, הנפיחות והבצקות ייעלמו והתוצאה תראה לעיניכם. יחד עם זאת חשוב לציין כי מרבית השומן שמוזרק אל הישבן נספק תוך מספר חודשים כך שיש מטופלים שיטענו כי התוצאה הסופית נראית רק לאחר כארבעה חודשים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...