מיחזור מוצלח: קמפיין הכפתור האדום מכה שנית

אחד הקמפיינים הכי מדוברים של 2012, היה קמפיין “הכפתור האדום” של ערוץ הדרמה TNT בבלגיה. במסגרת קמפיין הגרילה המוצלח, הוצב כפתור אדום גדול באחד מהכיכרות השקטות של בלגיה, ומעליו שלט עם הכיתוב “push to add drama” (לחץ להוספת דרמה). כזכור, לחיצה על הכפתור גרמה לתחילתם של רצף אירועי דרמה ואקשן, המתרחשים כולם אל מול עיניו של האדם שלחץ על הכפתור, כשבסופו של התהליך, הופיע שלך פרסומת ענק המציג את ערוץ הדרמה החדשה.

כעת, כמעט שנה אחרי, עלה ערוץ TNT לאויר גם בהולנד, ולרגל ההשקה שלו שם, החליטו בערוץ לייצר סרטון המשך לקמפיין המוצלח הראשון שזכה לקרוב לחמישים מליון צפיות ביוטיוב. כמו תמיד, כשמדובר בסרטון המשך, אלמנט ההפתעה מעט נחלש, ודאי עבור מי שכבר צפה בסרטון הקודם ומכיר את הקמפיין, אולם, אלמנט הדרמה התעצם, ומדובר בהפקה מושקעת הרבה יותר, שללא ספק הייתה יכולה לגרום לאחד מעוברי האורח התמימים שלחצו על הכפתור להתקף לב.

עוד בפטריה:
> יש אקשן בבלגיה: קמפיין הפכתור האדום הראשון
> הכפתור האדום לא עובד בישראל

לחץ להספת דרמה

ברגע הלחיצה, השתלשל מלמעלה אדם תלוי על חבל, וביקשה מהאדם שלחץ לבחור כיצד תמשיך העלילה. משם, מדובר באקשן חסר מעצורים, במסגרתו האדם שלחץ על הכפתור “נחטף” אל תוך רכב מסחרי, מורד ממנו כמה בלוקים משם, ובדיוק כשהוא חושב שהכל נגמר, הבניין מאחריו מתפוצץ, והבלאגן רק מתחיל. הסרטון השני בסדרה, זכה בינתיים לכשני מליון צפיות בתוך שלושה ימים, וגם הוא כבר נחשב ללהיט ויראלי.


לייק לפטריה בפייסבוק