הכפתור האדום לא עובד בישראל

זוכרים את קמפיין ‘הכפתור האדום’ של ערוץ הכבלים TNT בבלגיה, שרץ לפני כשבועיים ברשת? אם זה מצלצל לכם מוכר, הנה תזכורת קטנה: כפתור אדום גדול הוצב במרכז כיכר שקטה בבלגיה, ומעליו שלט ענק “לחץ להוספת דרמה”. ברגע שאחד מעוברי האורח הבודדים שעברו במקום לחץ על הכפתור החלה מהומה רבתי, מבויימת כמובן, אל מול עיניו ההמומות של האדם שלחץ על הכפתור, והכל כחלק מפרסומת לערוץ הדרמה החדש. הסרטון הפך כאמור להצלחה מסחררת ברשת עם קרוב לארבעים מליון צפיות.

אם תהיתם איך היה מתקבל קמפיין כזה אם היה מבוצע בארץ, הסרטון הבא לא יענה לכם על השאלה. רומן בוצ’טסקי הישראלי, החליט לשחזר את הקמפיין הזה בישראל, אבל עם גישה קצת שונה. בוצ’טסקי יצר את הכפתור האדום כפי שמופיע בקמפיין המקורי, וכנ”ל כם את השלט עם הכיתוב ,לחץ להוספת דרמה” והעמיד אותו בלב רחוב סואן. ברגע שאחד מהעוברים לחץ על הכפתור, פשוט לא קרה כלום. מה הפואנטה? “בישראל יש מספיק דרמה, כל מה שאנחנו רוצים זה קצת שלווה (או שלום בתרגום חופשי יותר)”.

חייבים להעריך את ההשקעה של בוצ’טסקי שעשה כאן סרטון נחמד, שנורא מזכיר את המקור, על אף המסר החצי שחוק חצי מעייף שהוא מנסה להעביר. העובדה שהסרטון תומך אנגלית ודאי תוסיף לו כמות צפיות נכבדת ומעניין לחכות ולראות כמה עניין הוא יעורר בקרב הגולשים ברשת לאור ההצלחה הפנומנלית של המקור. צפו בסרטון, קליק לעמוד הפייסבוק של רומן בוקצקי.
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק