האתר הזה מאפשר לכם לשלוח את המתנה הכי גרועה שאתם יכולים לדמיין לאדם שאתם לא אוהבים

לכל אחד יש את האדם הזה שהוא ממש אבל ממש לא אוהב. זה יכול להיות הבוס המרגיז מהעבודה, מורה או מרצה מהלימודים, בן או בת זוג לשעבר, חבר מרגיז מהחבר’ה ועוד מגוון אנשים שהייתם שמחים לנקום בהם כמו שצריך, אבל בלי לגרום לנזק משמעותי, שכן, אנחנו עדין אזרחים שומרי חוק. אתר חדש ומופרע למדי, המנוהל בשיתוף פעולה מרשים בין אדם לסוס, מאפשר לכם לשלוח לאותו אדם שנוא מתנה מפתיעה במיוחד שתגיע אליו בדואר עד הדלת, בעילום שם. מה ההפתעה אתם שואלים? ובכן, נסו לדמיין מה המתנה הגרועה ביותר שיכלתם לקבל. עכשיו תרדו נמוך יותר. בדיוק. קופסה מהודרת מלאה קקי אורגני טרי, היישר מהאורווה.

התענוג הנהדר הזה, וזה אם לא מחשבים עלות של חוקר פרטי שיתעד עבורכם במצלמה את התגובה של הקרבן כשיפתח את החבילה, יעלה לכם בסה”כ 12.95 דולר (כחמישים שקלים), מחיר שווה לכל נפש הכולל גם משלוח חינם ברחבי העולם. כמו הקונספט של האתר, גם תהליך ההזמנה עצמו מצחיק במיוחד, כשתחילה תצטרכו לבחור מאיזו חיה תרצו את הקקי שלכם (כרגע אפשר רק סוס אבל האתר מבטיח אפשרויות נוספות בקרוב), באיזו דרך לארוז אותו (מתנה, קופסה מקושטת ועוד), וכמובן איזה מסר תרצו שיירשם על החבילה.

אין ספק, מדובר ברעיון מבריק ומצחין במיוחד, ואם יש לכם ספק, זה אמיתי לגמרי. נותר רק לתהות כיצד יעמוד הסוס בעומסי ההזמנות ואיך יתחלקו הרווחים בין מקים האתר לספק הסחורה. אה וכמובן, לבחור אדם שאתם לא אוהבים, ולהעניק לו שי מוקדם לחג.לייק לפטריה בפייסבוק