פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בשעה טובה: וואטסאפ עדכנה גרסה, אפשר להיפטר מסימוני הוי הכחולים

קצת יותר משבוע עבר מאז עדכנה וואטסאפ את האפליקציה שלה וחשפה את שני סימני הוי הכחולים המאפשרים לכל מי שאתם שולחים לו הודעה לדעת האם ומתי בדיוק קראנו אותה, וכעת, סוף סוף, אפשר לנשום לרווחה.

בשעות האחרונות, הוציאה וואטסאפ עדכון גרסה חדש נוסף לאפליקציה (2.11.44), שאמנם עדין מכיל את סימני הוי הכחולים, אך הפעם כולל גם שדרוג בהגדרות הפרטיות, המאפשר לכם לבטל אותם בלחיצת כפתור כך שאחרים לא יוכלו לדעת האם קראתם את ההודעה.

נכון לכתיבת שורות אלו, העדכון החדש קיים להורדה רק באתר הרשמי של וואטסאפ ורק למכשירי אנדרואיד, אך הגרסאות החדשות עבור בעלי אייפון או ווינדוז פון צפויות להתעדכן גם הן בשעות הקרובות.

איך מתקינים את הגרסה החדשה?

מהמחשב: נכנסים למסך ההורדות באתר של וואטסאפ, בוחרים באנדרואיד, לוחצים על Download ומורידים את קובץ ההתקנה. את הקובץ שהורדתם, העבירו למכשיר האנדרואיד שלכם והפעילו אותו משם.

מהסמארטפון: הורידו את קובץ ההתקנה כאן והפעילו אותו.
כמובן, בשני המקרים, כל השיחות וההגדרות שלכם ישמרו לאחר עדכון הגרסה.

וואטסאפ ביטול וי כחולים מדריך v,ebv

אחרי שעדכנתם גרסה, כנסו לאפליקציה, לחצו על כפתור האפשרויות, ובחרו ב"הגדרות". במסך הגדרות בחרו ב"חשבון" ואחר כך ב"פרטיות". במסך פרטיות  הסירו את סימון הוי הכחול ליד Read receipts (מצורף צילום מסך).

וואטסאפ ביטול וי כחולים מדריך

זהו. אתם רשמית מוגנים מפני צמד המלשנים הכחולים, ויכולים לחזור ולהמשיך לסנן את החברים ובני המשפחה כאוות נפשכם. כמובן, בוואטסאפ לא מאפשרים לכם לאחוז בחבל משתי קצותיו ולכן ברגע שתבטלו את סימני הוי הכחולים, גם אתם לא תוכלו לדעת האם ומתי קראו את ההודעות שלכם. מחיר קטן בשביל החופש המיוחל והזכות לא לקבל יותר את "ראיתי שראית" המפורסם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...