27 סוגי קקי שכל אחד מכיר בסדרת איורים מצחיקה

אם יוצא לכם להכין אורז מדי פעם, אתם ודאי יודעים שלא משנה עד כמה תתמקצעו בעניין, איכשהו, בכל פעם התוצאה הסופית תהיה מעט שונה מהפעם הקודמת: קשה או רך, ביציקה או בבודדים, מעט תיבול או יותר מדי וכו’. העניין הזה נכון לא רק לאורז, אלא גם, ושאלוקים יסלח לנו על ההשוואה האיומה הזאת, לביקור היומי שלכם בשירותים כשאתם מתיישבים לעשות קקי  – אתם אולי יודעים איך הוא יתחיל, אבל אף פעם אין לכם מושג איך הוא יסתיים.

סדרת איורים מצחיקה ומצחינה במיוחד של אמיר דורי, מקטלגת 27 סוגי קקי בהם סביר להניח שנתקלתם במרוצת השנים. אז נכון, העולם מתחלק לשניים – אלה שמביטים ביצירה שלהם אחרי שביצעו את המלאכה, ואלא שמורידים את המים במהירות ומעדיפים לא להסתכל לאחור, אבל ביננו, גם אם אתם נמצאים באסכולה השנייה. לא צריך יותר מתחושה כדי לדעת לאיזו קטגוריה משתייך הביקור הנוכחי שלכם בשירותים, וסביר להניח שגם אתם תצליחו להזדהות עם התמונות המשעשעות הללו.

בנימה אופטימית זאת, ורגע לפני שאנחנו שולחים אתכם להתרשם מ”הוריד המתפוצץ”, “מרזי מוריד”, “קינג קונג”, “הלחמניות הרטובות” וכל השאר, נאחל לכם שמרבית הביקורים שלכם יסתיימו עם “רוח הרפאים” ובאופן כללי, שתצליחו לשרוד את הפוסט הזה בלי כאב בטן או רצון בלתי נשלט לעשות קקי. בהצלחה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קליק לפייסבוק של אמיר דורי | קליק לביקור בפייסבוק של “עורלה. קומיקס ואנימציה אלטרנטיביים”

לייק לפטריה בפייסבוק