מעולה: זה כנראה אחד המוצרים הגאוניים והחיוניים בהיסטוריה

אחד הרגעים היותר קשים לעיכול במערכות יחסים זוגיות מתקדמות, הוא אותו רגע בו אתם נכנסים לשירותים רגעים ספורים אחרי שבן הזוג יצא משם, ונחשפים לראשונה לניחוחות הנפלאים שמצליחה לייצר הקיבה שלו. מדובר ללא ספק ברגע מחונן בכל קשר רומנטי, רגע שאין חזור ממנו, רגע בו אנו מבינים באופן רשמי, כי גם בן או בת הזוג שלנו עושים לפעמים קקי. ובכן, אם גם אתם נחרדים מהשילוב המזעזע בין ריח של צואה למטהר אויר, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם.

הכירו את Poo Pouri, מוצר חדש וגאוני שפרץ לחיינו כבר לפני חצי שנה באמצעות פרסומת מצחיקה ומעולה וכעת חוזר לסיבוב דאווין נוסף עם פרסומת לא פחות משעשעת ויעילה. בסרטון החדש מככבת אותה פרזנטורית ג’ינג’ית יפהפיה מהפרסומת הקודמת, שמסבירה לנו שוב, בלי יותר מידי צנזורה, על סגולותיו של ספריי הקסם הזה, שעשוי לשדרג משמעותית את מערכת היחסים שלכם עם בת הזוג.


אז איך זה עובד? ובכן, מדובר בספריי שניתן לקחת איתנו בתיק לכל מקום ואותו יש להתיז על שכבת המים באסלה רגע לפני שמתחילים בהפגזה. הספריי יוצר מעין שכבת מגן אטומה על המים, שמונעת מהריח של היציקה שלכם לפרוץ החוצה ולמלא את חלל השירותים. כך תוכלו להימנע מאינסוף רגעים מביכים בזוגיות, בעבודה, בבית של חבר, או בכל מקום אחר בו אתם לא היחידים שמשתמשים בשירותים.

אם לרגע היה לכם ספק, מדובר במוצר אמיתי לחלוטין, ובחברה מתחייבים להחזיר את הכסף  ללקוחות לא מרוצים. הסכום ממנו תאלצו להיפרד עבור המוצר שיקנה לכם שקט נפשי וחירבון נטול ריח הוא לא גבוה במיוחד, 26 דולרים, ואתם יכולים לרכוש אותו ממש כאן. בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק