המוצר המצחיק של השנה: ספריי הפלא לשירותים

אחד הרגעים המביכים ביותר הוא הרגע הזה בו אתם נתקפים בדחף עז ללכת לשירותים למספר 2, כשאתם נמצאים במקום ציבורי, מקום העבודה שלכם, בית של חבר, בית של החברה או באופן כללי, סיטואציה בה השירותים בהם אתם משתמשים אינם השירותים הפרטיים שלכם וגם אנשים אחרים משתמשים בהם.

האמת, גם בשירותים הביתיים שלנו, לא תמיד מדובר בחוייה גדולה, במיוחד כשאחריך נכנסת לשירותים החברה שלך, או אנשים אחרים שאתה במקרה מארח, והחליטו שהזמן הנכון ביותר ללכת לשירותים הוא מיד אחרי שסיימת.

לפני שאת צועקים בקול “מטהר אויר” עצרו לרגע. גם אתם יודעים שהעובדה שאתם מפזרים בשירותים ריח פרחים בניחוח לבנדר, לא גורמת לריח שהשארתם להיעלם, אלא בסה”כ להתערבב בריח הלא נעים שהשארתם. לכן, המוצר המדהים הבא, הוא בהחלט בשורה מהפכנית, ומתיימר לטפל בבעיית הארומה הלא סימפטית שנשארת בתא השירותים אחרי שסיימתם לבצע בו את זממכם.


מדובר בספריי מיוחד בשם Poo-Pourri שאפשר לקחת אתכם בתיק לכל מקום  ולהשתמש בו בעת הצורך. איך זה עובד? את הספריי מרססים על המים באסלה לפני שמתיישבים עליה. הספריי יוצר שכבת מגן על המים, שכבה שאוטמת את המים ומונעת מהריח הלא נעים של הצרכים שלכם לצאת החוצה אחרי שסיימת את עניינכם.

פו פורי 3

הפרסומת המעולה והמאוד מצחיקה מציגה את הבעיה ואת הפיתרון שלה בצורה הומוריסטית ומשעשעת במיוחד, בעזרתה של פרזנטורית ג’ינג’ית מקסימה, שמדגימה את השימוש בספריי המיוחד.

לא תאמינו, אבל למרות הספק, מדובר במוצר אמיתי לחלוטין שהספיק להימכר עד כה במליוני יחידות, ולהפוך לאחד הלהיטים הכי גדולים באתר הקניות amazon. לא מאמינים? הנה הלינק הישיר לרכישה. העלות: 26 דולר, תמורת שקט נפשי וחירבון ללא ריח. בהצלחה לכולם.

פו פורי 2

לייק לפטריה בפייסבוק