שוטר מבצע ליפסינק אדיר לטיילור סוויפט תוך כדי נהיגה

בזמן שעברו על החומרים מתוך מצלמות הרכבים של הניידות שלהם, הבחינו השוטרים בתחנת משטרת דובר שבמדינת דלוואר בארצות הברית ברגע הקורע הבא שנקלט באחת המצלמות.

הלהיט המטורף “Shake it off” של טיילור סוויפט, הוא ללא ספק אחד השירים הכי מדבקים אי פעם ומסתבר שהתופעה לא פסחה גם על השוטר הקורע הזה, שתועד במצלמת הדשבורד שלו כשהוא נכנע לגמרי לכישוף של סוויפט ופוצח תוך כדי נהיגה, בביצוע ליפסינק הורס ובלתי נשכח לצלילי השיר הכי כיפי בסביבה.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בתחנת המשטרה החליטו להשתעשע ולזרום עם העניין, ופרסמו את הסרטון בערוץ היוטיוב שלהם, שם הוא צבר מעל 6 מיליון צפיות בתוך פחות מיומיים. תחילה, נראה השוטר אדיש יחסית, מזמזם כמה מילים פה ושם בפנים קפואות, אלא שאז, ממש בפזמון הראשון, מתרחש הקסם, והשוטר  מספק הופעה כובשת ומצחיקה תוך כדי שהוא מציג יכולת כוריאוגרפית נהדרת ומנופף לשלום לעוברים והשבים לפי הקצב.

בראיון שנערך עם השוטר המזמר ג’ף דייויס ברשת Fox, אישר דיוויס כי הסרטון אכן אמיתי, אך סיפור כי הוא היה מתוכנן, במטרה לנסות ולשפר במעט את התדמית השלילית של המשטרה בארצות הברית. מהלך יח”צ מתוכנן או לא, חייבים לפרגן לשוטר האדיר הזה. משטרת ישראל, לתשומת ליבכם.

לייק לפטריה בפייסבוק