טיילור סוויפט פרסמה תמונה חדשה שחושפת את הבטן שלה וזה מה שקרה

גם אם אתם לא עוקבים באדיקות אחרי הקריירה המוזיקלית המוצלחת של טיילור סוויפט, אחת הזמרות הכי מצליחות בעשור האחרון, אתם ודאי יודעים שמלבד מוזיקת הפופ המצוינת שהיא מייצרת והמראה החיצוני ההורס שלה, יש עוד נושא אחד לא פחות חשוב ואקוטי שמעסיק את מעריציה ואת כלי התקשורת, צלמי הפפראצי והצהובונים המסקרים אותה: הפופיק שלה.

במשך שנים, הקפידה סוויפט שלא לחשוף את הפופיק שלה בתמונות, קליפים והופעות, ונהגה ללבוש דרך קבע חצאיות ומכנסונים בגזרה גבוהה. בראיונות עמה טענה שהיא לא מרגישה בנוח עם הפופיק שלה, שהיא מעוניינת שהוא יישאר מסתורי לנצח ולכן לעולם לא תחשוף אותו.

אלא שאז, לפני כחמישה חודשים, הגיע הרגע לו העולם כולו ייחל (נניח) כשסוף סוף טיילור סוויפט פרסמה תמונת אינסטגרם בה היא מבלה עם החברות בחופשה כשהיא חמושה בביקיני וחושפת לראשונה את העובדה שאכן, יש לה טבור אי שם במרכז הבטן ולא חור שחור או מוטציה גנטית כלשהי כפי שרבים העריכו.  כמובן, הסיפור החדשותי החשוב הזה זכה לכותרות ראשיות בכל העולם.

טיילור סוויפט פופיק ישן

לפני יומיים, פרסמה טיילור סוויפט תמונה חדשה שלה, בה היא חושפת שוב את הפופיק שלה לאוויר העולם ולאור הזרקורים, בפעם השנייה בתוך חצי שנה, ושוב, עוררה מהומה ברשת.

טיילור סוויפט פופיק

כצפוי, בהמשך למאורע החגיגי, התגובה של הגולשים הנרגשים באתר Reddit לא אחרה להגיע, כאשר אחד מהם שיתף את התמונה המקורית של סוויפט תחת קטגוריית “מלחמת פוטושופ” ויצר את תחילתו של שרשור תגובות מצחיק במיוחד בו מפרסמים הגולשים את מניפולציות הפוטושופ המקוריות והקורעות שלהם על התמונה המקורית של סוויפט. כפי שאתם ודאי מנחשים, התוצאה פשוט הורסת. הנה כמה דוגמאות מוצלחות במיוחד מתוך השרשור האינסופי. אנחנו כבר לא יכולים לחכות לתמונת הבטן הבאה של סוויפט.

טיילור סוויפט פופיק 1

טיילור סוויפט פופיק 24

טיילור סוויפט פופיק 2

טיילור סוויפט פופיק 3

טיילור סוויפט פופיק 4

טיילור סוויפט פופיק 5

טיילור סוויפט פופיק 6

טיילור סוויפט פופיק 7

טיילור סוויפט פופיק 8

טיילור סוויפט פופיק 10

טיילור סוויפט פופיק 11

טיילור סוויפט פופיק 12

טיילור סוויפט פופיק 13

טיילור סוויפט פופיק 14

טיילור סוויפט פופיק 15

טיילור סוויפט פופיק 16

טיילור סוויפט פופיק 17

טיילור סוויפט פופיק 18

טיילור סוויפט פופיק 19

טיילור סוויפט פופיק 20

טיילור סוויפט פופיק 21

טיילור סוויפט פופיק 22

טיילור סוויפט פופיק 23

טיילור סוויפט פופיק 28

טיילור סוויפט פופיק 29

טיילור סוויפט פופיק 32

לייק לפטריה בפייסבוק