פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחורה מאבדת חצי ממשקלה באמצעות דיאטת פוטושופ בסרטון

בשלב הזה של חיינו,כשאנחנו כבר למודי ניסיון, ברור לנו לגמרי כי התמונות של הידוענים והדוגמניות בהן אנחנו נתקלים במגזינים, שלטי חוצות ופרסומות למיניהן, עברו שיפוץ פוטושופ ולא בדיוק מציגות את המציאות כפי שהיא, ובכל זאת, רבים מאיתנו לא מבינים עד כמה רחוק העניין הזה יכול ללכת.

למרות שכבר נתקלנו בלא מעט סרטונים מגניבים ומפתיעים המתעדים את קסמי הפוטושופ בפעולה, סרטון הטיים-לאפס הבא שעלה בערוץ היוטיוב היפני Real Retouch מצליח להפתיע, עם אחת מ"דיאטות הפוטושופ" היותר מטורפות שראינו, המבוצעת על הכוכבת היפנית מאטסוקו דלוקס (זה לגמרי בסדר אם אתם לא מזהים) בעלת מידות גדולות במיוחד.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

במשך פחות מחמש דקות, הופכת המגישה הפופולארית מאטסומו דלוקס  לרזה וחטובה. בסופו של הסרטון מוצגות זו לצד זו תמונות הלפני-אחרי כאשר רק הפנים הדומות מזכירות לנו שמדובר בעצם באותה אישה. טוב, בערך. למה? כי אם חשבתם שכאן נגמרים הטוויסטים בעלילה, ודאי תופתעו לגלות שמאטסומו היא בכלל גבר טרנסוסטייט, וזו הדרך שלה להעביר ביקורת על התדמית הבעייתית של רבות מהקולגות שלה.

מאטסומו

כמו רבים אחרים לפניו, גם הסרטון הזה מנסה לחשוף לגולשים את השקרים בתעשיית היופי, ועולם הפרסום והטלויזיה, היוצרים אידיאל יופי מוטעה ולא הגיוני ומשפיעים לרעה על דימוי הגוף של נשים.

אם הפלא הזה לא הספיק לכם, אתם מוזמנים לצפות בזמרת שעוברת שיפוץ פוטושופ בלייב תוך כדי שירה, וגם להיזכר שוב בדוגמנית המלאה שהופכת לבחורה בעלת מידות לא הגיונית במודעת פרסומת, ובעוד שלל סרטוני פוטושופ מפתיעים ומסקרנים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...