פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אישה התקשרה למשטרה וביקשה להזמין פיצה כדי לרמוז לשוטרים על מצבה

לפני מספר חודשים, נפתח באתר Reddit שרשור שבו ביקש אחד הגולשים מממוקדני משטרה לשעבר לספר מה הייתה השיחה הכי בלתי נשכחת שקיבלו במהלך תקופת עבודתם במוקד. הסיפור העוצמתי והנוגע ללב שפרסם קית' וויסינגר, בחור ששירת במוקד המשטרה במשך שלוש שנים, הצליח לתפוס את תשומת לב הגולשים ולהפוך לויראלי ברשת, למרות שהתרחש כבר לפני 10 שנים.

באחד ממשמרות הלילה שלו, קצת לפני חצות, קיבל וויסינגר שיחת טלפון מאישה כבת 30. כששאל אותה מה מצב החירום בגללו התקשרה, האישה לא התבלבלה וענתהבקור רוח "אני רוצה להזמין פיצה". השוטר יכול היה לחשוב שמדובר בעוד שיחת מתיחה מני רבות שמגיעות למוקד, אך האינסטינקט שלו הורה לו להמשיך בשיחה, מחשש שמשהו גדול יותר מסתתר מאחורי הבקשה המוזרה. וכך התנהלה השיחה בין השניים, באנגלית ובעברית.

פיצה משטרה 2

ובתרגום חופשי לעברית:

פיצה משטרה עברית

המוקדן העירני מיהר לבדוק את ההיסטוריה של הכתובת שנתנה לו האישה, וגילה כי זו ממש לא הפעם הראשונה שמתקבלת תלונה משם, לאחר כמה מקרי אלימות שהתרחשו בין בני הזוג בעבר. הוא מיהר לשלוח ניידת והשוטר שהגיע למקום דקות ספורות אחר כך מצא את האישה מוכה וחבולה במיטתה, כשלצידה החבר השיכור והאלים שלה, שנלקח מיד למעצר והורחק מהבית.

כידוע, לאורך השנים נרשמו בארץ ובעולם לא מעט מקרים בהם מוקדני המשטרה יכלו למנוע אסון גדול יותר אם רק היו ערניים יותר לסימנים סביבם אך לא פעלו כראוי, לכן, האינטיליגנציה והתגובה המהירה שהפעיל השוטר הזה בהחלט ראויות להערכה, וכנראה שמנעו פגיעה חמורה יותר באישה המפוחדת.

אגב, וויסינגר עצמו, סיפר בראיון בעקבות הפוסט הויראלי כי לצערו לא זכה עד היום לדעת מה עלה בגורלה של האישה, ואמר: "זה החלק המבאס ביותר בעבודה שלנו. העובדה שלעיתים נדירות אנחנו מגלים מה עלה בגורל האנשים שהתקשרו אלינו למוקד".

דרך: XolXol

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...